Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

merhaba kzılar
Ben bugün kan testi yaptırdım
değerim 0.222 çıkmış
doktor değerlerin yükselmeye başlamış hamile olabilirsin dedi
3gün sonra gel testi tekrarlayalım dedi
Sizce bu değer nasıl hamile olabilirmiyim

merhaba büşracım reglin mi gecikmişti de kan testi yaptırdın?

valla hayatım işallah hamilesindir benim geçen ay0,36 çıkmıştı..ben sonucu alana kadar akşamüstü dr çıkmıştı acildeki dr bakmıştı hamile olabilirsin yüzde 90 demişti bir hafta sonra yine gel demişti ben ertesi günü hastalandım..
ama senin değer benimkinden fazla:):jeyyar: hemde birgün gecikmeyle...benim 16 gün gecikmeyle 0.36 çıktı....
bugun bile iki katına çıkmıştır aslında..bence hemen yine yaptır anlarsın dünle bugun arasındaki farktan,,,
canım işallahhh hamilesindirr..hamişsen ilk kasım annemiz sensin ozaman büşraaaa:CüvCüv::CüvCüv:

buarada bugüzel salı gününün günaydını benden olsunnnn:1hug::1hug:
herkezea.s.a.s. GÜNAYDINNNN.....a.s.a.s.GÜZEL GÜNLERR DİLERİM TOPPİK ARKADAŞLARIMAAAa.s.

kızlar merhaba...bende aranıza yeni katılıyorum.10 aylık evliyim ben ve bende bebek istiyorum :asigim:

günaydın kızlar güzel bir gün diliyorum...

nilüfercim günaydın nasılsın? canım hemen pes etme.herkesin yumurtlama zamanı farklıdır. hiç belli olmaz rufeydeye katılıyorum.
rufeyde canım ne zaman yaptıracaksın testi?hayırlısı olsun.
beryal canım benim bebişini kalp atşlarını duymuşsun çok şükür sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah :1hug:
bilgen canım geçmiş olsun,hayırlısı ne ise o olsun. inşallah laporoskopi sonucu hamiş olursun:Saruboceq: ,laporoskopi sonucu hamile kalan çok kişi var.
dilnurcum sen nasılsın?yeğeninin fotoğrafını göstermişsin sanırım ben kaçırdım. Allah bağışlasın canım.
citosum bugün nasılsın?yeğenimiz nasıl?
vildan canım sen nasılsın?yorulmuşsundur. aldıklarınızı görümcen güle güle kullansın.
okyanus canım sen nasılsın? dünde girmemişsin sanırım. iyisin değil mi?
interhat sen nasılsın?
sessizdeniz,pınk rose,maat,sultan,merveburc,yeb2004,papatya veeee diğer kızlar sizler nasılsınız?

alin,smhsmh,claire kızlar szilerde ne zamandır uğramıyorsunuz sizler nasılsınız?
alincim bir gelişme var mı amaliyatla ilgili?

kızlar neredesiniz ben geleli 1 saat olacak kimse yok:uhm:

günaydın hakcacım ben geleli çok oldu geçmişi okuyordum anca bitti nasılsın canım ben bugünde çok fenayım benim bebiş bayağı yaramaz kafamçokkarıştı çok bulantım var

hakçaa bende geldim..kimse yoktuda burada ..dolaşim dedim bendeççmsj atsaydın gelirdim hemen:1hug:nasılsın canım..nevar neyok..iyimisin bugün???

sağol hayatım..dün biran sinir yaptım kendime...haklısın biraz daha beklemeliyim..ama bu testi kimseye önermiyorum çok moral bozucu bidurumm..bende pişman oldum aldığıma....
bian bütün moralim sıfırın altına düştüü...neyse bugün çok iyiyim çok şükürrr..

günaydın hakcacım ben geleli çok oldu geçmişi okuyordum anca bitti nasılsın canım ben bugünde çok fenayım benim bebiş bayağı yaramaz kafamçokkarıştı çok bulantım var

tamam canım merak ettim. bu seferde ben çıkarken herkes burada oluyor. o zamanda aklım kalıyorkaydirigubbakcemile3
canım geçmiş olsun. ne yapalım bunada şükür diyelim. bugün bende bulantı yok gibi.kendimi dinlememeye çalışıyorum. arada biz burdayız diyorlar herhalde...yer onu teyzesiŞeniz

canım haklısın ama daha öncede dediğim gibi herkesin farklılık gösterebiliyor.herşeyin hayırlısı,inşallah sizlerinde bebişi süpriz yapar:Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…