Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

hoşbulduk rufeydacım ..canımm ne testi yaptırıon bebeişmii gııı:):ecrin_bebek:
günün geldimi ???
kanaman yokmuydu senin canım..

ayy gülümmm yaa işallahh canım.işallahhh yarın bi müjde sen ver bariii.yeminolsun ben hepten depresyona girdim eve gelince çok sinir oldum..şu ovelasyon testini yaptım bugün 14.günm yine negatif çıktı..ben yumurtlamıyorum galibaa...
keşke canım sen olsan vallahii bana da umut olcan şu moralle...işallahh yarabbimmmm:Saruboceq:

diğer kalan çubuklarıda şeytan diyo ki kır at vallahii yaa....

neyse canım ben şimdi çıkıyorum..yemek yicez benimki acıkmış..konuşuruz işallah uzun uzadıya..öptüm

yemek yaptım geldim bakayım dedim duramıyorum napıyosunuz diye bakmadansırnaşık şey

sağol canımcım inşaalah bebişinin kalp atışlarını duyarsın canımŞeniz

canımm sağol.gittik bugün doktora.çok mutluyum kalp atışlarını gördük bebişimin.ama kalp atışlarını birdahaki gelişinde duyarız dedi doktor.:uhm::uhm: ama ben buna da razı oldum.minicik yaa çok güzel bişey nohutum.oyyy ufacık şeyler nasılda heyecanlandırıyo bizleri.allah herkese nasip etsin inşallah..

canımmm kalp atışlarını duyduk bebişimin.allah kısmet ederse bir dahaki kontrolümüzde de ikili test yapılacak ve kalp atışlarını duyacaz. eşim bugün uzun bir aradan sonra ilk kez izinliydi.nerdeyse 3 aydan beri izin kullanmıyordu. bodrum da da hava süperdi yaz gibi.b,zde kaçırırırmıyıs bu fırsatı.gezdik 3 kişi kaydirigubbakcemile3 bebişi gezdirdik.birde benim yatak ıstirahatim vardiya 3 haftadır hiç çıkamamıştım iyi oldu gezdik walla.birde sana ve diğer hamile arkadaşlarıma bir tavsiyede bulunacağım.bugün hamileler için sütyen aldım çok güzel ve çok rahat.benim 2 gündür göğüs sızılarım vardı.onun için doktor al dedi. marks&spenser mağazasında var ikli pakette satılıyo şiddetle tavsiye ederim.yumuşak ve rahat.öpüyorum tatlım.bebişimize iyi bak.Şeniz

:ecrin_bebek:
Amiiiiiiiiiiiiiin beryalcim inşallah:Saruboceq:
hayırlısıyla kucagına alırsın inşallah bbebişini :ecrin_bebek:

çok sağol canımm..aslında benim bulantım yoktu ama bugün başladı.ama değer walla herşeye bebişlerimiz olsunda .allah herkese nasip etsin tatlım. olunca bebişim kıçına vurmaya gelcen ama ona göreee klava:

beryalcim sen kaçıncı haftanda duydun bebeğinin kalp atışlarını...

vildan nerdesin be güzelim ben geliyorum sen gidiyosun
ya bak ne hallerdeyim ben

cnm geçmişi okuyamadım fırsat bulursam yarın okuycam ...bir koşuşturmacadır gidiyo hayatım off ulan off
ne hallerdesin ne oldu sana biri bişeymi yaptı akıllım ben geliyim kulağını çekiyim:mymeka:

bekle bakalım biraz ya benim yumurtlamam 17. günde oluyor mesela daha ilk günden pes edilirmi ya

öylemiii....canım 2 tane çubuğum kaldı..birini 16sında yaparım birinide 18inde..
çift çizgi çıkarsa iki gun içinde yumurtlama oluyo demekmiş..16 sında yapınca 17 si belli olur ..işallah canım tuttururum yaa..çok moral bozucu bişi..bidaha almıcam vallahi

cnm geçmişi okuyamadım fırsat bulursam yarın okuycam ...bir koşuşturmacadır gidiyo hayatım off ulan off
ne hallerdesin ne oldu sana biri bişeymi yaptı akıllım ben geliyim kulağını çekiyim:mymeka:

yok kimse bişey yapmadı da ben hala kanrevan içindeyim doktor yarın beta hcg baktır dedi şimdiden merak sardı beni ya oooooooof of:uhm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…