Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

valla bugün bende öyle oldum valla sekreter gibi ne tlf durdu ne bilgisayar görende çok önemli bişey yapıyom sanırdelikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

valla oda doğru benim doktorum 100tl ye muayene ediyo ben ona bile pahalı diyorum seninki dahada pahalıymış.Bari bir devlet hastanesine falan git şimdik yinede bir doktora görünmüş olursun.Zaten oradakilerde iyi doktorlar olabiliyo

Mustafa Kır canım ben çok memnunum ilgisiz bir doktor değil başından atmaya çalışmıyor güzelce bilgilendiriyo insanı adam zaten kaç yıllık doktormuş herkes övüyo bilmiyorum banada iyi geldi

Mustafa Kır canım ben çok memnunum ilgisiz bir doktor değil başından atmaya çalışmıyor güzelce bilgilendiriyo insanı adam zaten kaç yıllık doktormuş herkes övüyo bilmiyorum banada iyi geldi

bayan doktor da daha rahat oluyor insan ama erkeklerde başarısız sayılmaz valla kafam çok karışık ne yapacagımı bilemiyorum halen:uhm:

Valla bende aynı sen gibi düşünüyodum erkek doktora gidemem diyodum ama burda bayan jinekolg yoktu mecburen ona gitmiştim ama adamlar öyleki utanmak çekinmek aklına bile gelmiyo
Şimdide yeni doktor geldi bayan onada görünmüştüm kan testi olduğum gün kendi doktorum izne çıkmıştı kadın resmen beni başından savdı :1closedeyes:

Valla bende aynı sen gibi düşünüyodum erkek doktora gidemem diyodum ama burda bayan jinekolg yoktu mecburen ona gitmiştim ama adamlar öyleki utanmak çekinmek aklına bile gelmiyo
Şimdide yeni doktor geldi bayan onada görünmüştüm kan testi olduğum gün kendi doktorum izne çıkmıştı kadın resmen beni başından savdı :1closedeyes:

sen kana ne zaman baktırdın o kanamadan sonra mı?

slm arkadaşlar moralim bozuk benim senağlamasenağlamasenağlama doktorum ankaraya sevketti laparoskopi olmam şartmış kistim 1.5 cm daha büyümüş

slm arkadaşlar moralim bozuk benim senağlamasenağlamasenağlama doktorum ankaraya sevketti laparoskopi olmam şartmış kistim 1.5 cm daha büyümüş

geçmiş olsun bilgencim üzülme ya benim bir arkadaşım laparoskopiden hemen sonra hamile kalmış kızıda saglıklı maşallah bakarsın hemen geliverir bebişin hayırlısıyla

yok canım kanamadan önceydi benim kanamada yeni oldu işte 15 gün önce olmuştu
öncesindede 2 ay gecikmişti ya ozaman yapılmıştı kan testi
ama doktorum o testten öncede anladı zaten bebiş olmadığını yinede yaptır dedi yüzde yüz emin olalım dedi.Sonra ben izne gidiyorum diğer arkadaşa baktırısın sonuca demişti ama kadın hiç ilgilenmedi parayı ona vermedik ya:dilcikar:

hayırlısı canım ya valla ben bile merak ettim şimdiden sen şimdi yarın olacan testi dimi kaydirigubbakcemile3

neyse canım inşallah yarın hayırlı haber alırız
ben kaçtı yarın görüşürüz

hayırlısı canım ya valla ben bile merak ettim şimdiden sen şimdi yarın olacan testi dimi kaydirigubbakcemile3

evet canım hiç içime dogmuyor ama hayırlısı olur inşallah
tabi çoooooooooooook sevinirim de ne bileyim yoktur diye geçiyor içimden keşke yanlış geçse naniknanik

X