Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

yeb bısı sorcam sana sen bu hayıt suyunu kullanmıssın heralde nereden buldun

kız ne oldu ben anlamadım şimdi :uhm:
ben neyi dinlemişim

oledir cnm yeterkı mutlu olsun ınsan mutlu olduktan sonra alısır herseye hem gurbet hem gecımsızlık daha zor
Doğru diyosun canım ama insan yinede kendini garib hissediyo aileni akabalarını kaç yıllık arkadaşlarını hatta sevmediğini zannettiğin insanları bile arıyosun.Allaha şükür mutluyum Allah eşimden razı olsun dediğin gibi geçimsizlikde olsa zaten dayanamam en azından bu konuda şanslı hissediyorum kendimi

neden olacak çok sinsi:jeyyar:vede çok fenayım:jeyyar:

Allah daım etsın mutlulugunu bebıslede daha da arttırsın ıns cumlemıze

kız ne oldu ben anlamadım şimdi :uhm:
ben neyi dinlemişim

vildan seviyorum dedide sende yanlış anlarlar dedin. Sevmenin neyi yanluş :))) dil-nur da hastaydı vildan ona topikte olsaydım ilacını verirdim dedi. Kız ayıp diye yanlış anladı. Bu konular için espri yapmıştım. Bu kızlar ders çalışmaktan akılları fikirleri karışmış demiştim. sen yeni hamilesin ya dinlenmdesindir dedim :))))) çok dedim dedim, dedim ama

ben buraya dünyam yıkılmış halde gelsemde keyfim yerine geliyo kıs o anlamda ilaç tamammı
şu smileyi görünce işler değişiyo biraz "":jeyyar: "" <----- işte bu smiley çok fenaaa :roflol::roflol:

Yok canım bizde şaka yapıyoz:jeyyar:
Ama deme öyle bize akılları fikirleri şeyde der gibikaydirigubbakcemile3

canım yani ben aklınız fikriniz şey derken yanlış anlamanızı istemem hani bebek için çalışıyoruz diye dedim yoksa o manada demedim ay açıklarken bile kötü oldum yaa. Tekrar öyle anladıysan kusura bakma

Yook asla sataşma yok yanlış anlarsanız üzülürüm espriydi. yanlış anlıyosanız asla yapmayayım.

yok canım asla aklına bişey gelmesin şaka yollu takılıyoruz biz:1hug:
buraya azda olsa stres atmaya geliyoz mıy mıy konuşsak günler nasıl geçecek:1closedeyes:
bebek beklemek böyle daha kolay oluyo aynen devamsüprizzzzz

tabii ben yeni üyeyim. Sizlerin konuşmalarınızı okuduktan sonra ortama göre davrandım. Yoksa tabiiki benimde başka düşüncelerim yok. Hepimiz bebk için birbirimizin dertlerini dinleyip sıkıntılarımızı atıyoruz. Hepinize teşekkrüler.

değilmi citoss
hehheh müslümana gavur işkencesi kociş msn verdirmiyo bende özelllerde süründürüyom seni hehheh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…