Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

değilmi citoss
hehheh müslümana gavur işkencesi kociş msn verdirmiyo bende özelllerde süründürüyom seni hehheh
ya o kocişine bazen kızıyom bazende hak veriyom adam ne yapsın artis gibi karı ya msnede yirsek sırnaşık şey

Çitos bebeğe isim düşündünüz mü

evet canım düşündük oğlan olursa serdar kız olrsa sena olucak canım

canım yani ben aklınız fikriniz şey derken yanlış anlamanızı istemem hani bebek için çalışıyoruz diye dedim yoksa o manada demedim ay açıklarken bile kötü oldum yaa. Tekrar öyle anladıysan kusura bakma
yok canım abartma sende bak bende kötü olurum şimdi:teselli:

hadi gözün aydın canım sağlıkla bebişlerine kavuşursun inşaalah Şeniz

ayyy gözün aydın canım hayırlı sağlıklı inşallah tutunurlar sana sorunsuz olur:ecrin_bebek::ecrin_bebek:

geçmişolsun monarosacım yaa..süperr..senin ikizin falan olabilir belki:))
ay süper yaaaa..
bu yumoşların toplanması işi nasıl bişi hayatım..kolay bişimii:uhm:
bu tüpbebekmi oluyor:?
kusura bakma pek bilgim yok..
iyi dilekleriniz için teşekkürler.her şey yolunda gitsin de bebişim bana sıkı sıkı tutunsun
yumurtaları 13 gün boyunca büyüttüler.zamanı gelince narkozla uyutup topladılar.eşimden de speriyoğram alıp dölleme yaptılar.
ayyyyy canım maaşallah...Allah nazarlardan saklasın:nazar:....Allah gönlüne göre versin. eviniz bebişlerinizle şenlensin inşallah...kendine dikkat et...
çok teşekkür ederim canım.darısı başına.tüm isteyenlerin kucağı bebiş dolsun
bugün doktora gittim arkadaşlar çarşamba günü aşılama yapacak hayırlısıyla, çok korkuyordum ama şimdi korkmuyorum birazda sizin sayenizde. bana dua edin.

aspirin aşılama çok kolay.bak biz narkozla yumoşları toplattık.bebişimiz gelsin de biz her şeye razıyız.ben hiç korkmadım,ama bazen acaba demedim mi?evet dedim,dediğimde de hemen kendime şöyle dedim:"sakın korkma,bebişine her yeni işlemde biraz daha yaklaşıyorsun.yavrum için her şeye değer":Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

hakkında hayırlısı olsun mona rosa
allah emeklerinizi boşa çıkarmasın inşallah canım:Saruboceq:

ya o kocişine bazen kızıyom bazende hak veriyom adam ne yapsın artis gibi karı ya msnede yirsek sırnaşık şey

evet canım düşündük oğlan olursa serdar kız olrsa sena olucak canım

Adıyla sağlıkla mutlulukla doğsun büyüsün inşallah

bebek çalışmaları umarım iyi gidiyordur.biliyormsunuz ben 4-5 ay ara verdim.zaten sağ yumurtalığımda 6ya5 cmlik bi kist oluşmuş onu eritmeye çalışıyoruz

tşklr arkadaşlar iyiyim bugün doktora gidicem 3günü gel demişti sizlerde bil gelişme varmı sizlerin adına dua ediyorum hep kendimede moral moral çok önemli

bilgen kistler için doğum kontrol hapımı kullanıyosun

benim komşum beyaz lahanayı duymuş seda sayanın programından bana söylemişti boş boş yenecekmiş

X