Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

mrh kızlar ben geldıım oku oku anca bıttı gecmıs yaw
nassınız bkııım

sırnaşık şeysırnaşık şey akıllım o şuruptan bende yok bünyem oluşturmuyo onu kasdetmedim ben:jeyyar:
moral dopingi açısından demişidim:roflol::roflol:
Öyle sinsi söylüyonki millet öyle anlayacaksırnaşık şey
Ayrıca haftasonu ben çok aradım seni görümceni başgöz etcem diye topiğe uğradığın mı vardıkaydirigubbakcemile3

vıldancım hayırlı ugurlu olsun gorumceyı vermısssınız.uzulme cnm yaa hersey bı yere kadar herkes kursun yuvasını o da ıster yanı

vıldancım hayırlı ugurlu olsun gorumceyı vermısssınız.uzulme cnm yaa hersey bı yere kadar herkes kursun yuvasını o da ıster yanı

sağol canım yaa
11 senemiz birlikte geçmişti işte hem seviyodum hem kızıyodum ama alışmıştık birbirimize
istanbula gidiyor sivasın içi olsa bu kadar koymazdı:çok üzgünüm:

sağol canım yaa
11 senemiz birlikte geçmişti işte hem seviyodum hem kızıyodum ama alışmıştık birbirimize
istanbula gidiyor sivasın içi olsa bu kadar koymazdı:çok üzgünüm:
,

Aaahhh ahh :nazar: yaramı deştin valla ben bilirim o ayrılıkları zonguldaktan buraya gelin geldim ama ne zor insanın sevdiklerinden ve alışkanlıklarından ayrı kalması bu evlenen içinde geçerli geride bıraktıkları içinde:çok üzgünüm:

arkadaşlar hepinize kolay gelsin. ben kaçıyorum.okula gideceğim. Allah bebek isteyen herkese hayırlı bebekler versin... kaydirigubbakcemile5

,

Aaahhh ahh :nazar: yaramı deştin valla ben bilirim o ayrılıkları zonguldaktan buraya gelin geldim ama ne zor insanın sevdiklerinden ve alışkanlıklarından ayrı kalması bu evlenen içinde geçerli geride bıraktıkları içinde:çok üzgünüm:

oledir cnm yeterkı mutlu olsun ınsan mutlu olduktan sonra alısır herseye hem gurbet hem gecımsızlık daha zor

Vildan bu kızlar senin söylediğin her lafı niye yanlış anlıyorlar. Çitos sevmeyi dil-nur şurubu sence niye. Bunların aklını fikrini dersmi almışta anlayamadım ki dilnuru anladım da çitos dinlenmede değilmi:))))))))))))))))))))

X