Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

selam kızlar...herkes çooooooookkkk iyidir umarım...
topiğe sık giremiyorum şu aralar..
benim yatak odasının dış cepeye bakan kısmı nem yapmış,o yüzden bütün ev ayakta ve her yere strafor döşeniyo,yeniden boya badana...olsun evimi baştan aşağı temizliyorum...bahar temizliği yaz temizliği hepsini aradan çıkarıyorum...bu arada yarında kontrolüm var,bhcg sıfırlanmış mı diye bakcakmış doktorum,ne kadar korunmam gerektiğini de söyleyecek ama ben bi adet dönemi geçirdikten sonra korunmayı düşünmüyorum,bakalım doktorum ne diyecek,inşallah öyle 2-3 ay demez...bekleyemem vallahi...artık mart ta bitecek inşallah Nisanda hayırlı haberleri veririmkaydirigubbakcemile2

slm. kolay gelsin. inşallah alırsın hayırlı haberler.

hg pingu....sessizdeniz kolay gelsin canım

citosum orjinaline dönmüşsün yerim senin o köfte dudaklarını Şeniz

çok olmadı.yaklaşık 2 yıldır evliyim.ama artık bi bebeğimiz olsun istiyoruz o kadar çok soran var ki tamamen strese girmiş durumdayım

hg pingu....sessizdeniz kolay gelsin canım

citosum orjinaline dönmüşsün yerim senin o köfte dudaklarını Şeniz

pingu aramıza hg canım inşaalah en kısa zamanda hamiş kalırsın:Saruboceq:
sessizdeniz sanada kolay gelsin canımcım:1hug:
vildoşum ye beni canım bitir kalmasın sırnaşık şey

kıs citosum ben senle ilk kanki olduğum zamanlar bu köfte dudaklı angelina vardı avatarında bayılıyodum yirim yirimm

çok olmadı.yaklaşık 2 yıldır evliyim.ama artık bi bebeğimiz olsun istiyoruz o kadar çok soran var ki tamamen strese girmiş durumdayım

pingu aramıza hg canım...
canım şu soranları bizi strese sokanları boş verelim...
bekarken ,ne zaman evleniceksin artık zamanı geldi,derler...evlenirsin ,daha bişe yok mu e artık yapın bi bebek,derler...bi tane olur, 2.ci ne zaman daha yaşın genç artık yapın bitane daha....bu böyle sürer gider....en iyisi kulaklarını kapatıp kendi bildiğini yapcaksın...kimse anneliğe hazırmısın...sorumluluk alabilirmisin diye sormuyo..oaln yine sana oluyo...o yüzden NO STRESkaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

kıs citosum ben senle ilk kanki olduğum zamanlar bu köfte dudaklı angelina vardı avatarında bayılıyodum yirim yirimm
bende sen seviyon diye yaptım kankişim ben şu sarışın haline bitiyom valla kız millet yanlış anlıcek bacım gibi seviyom ben sırnaşık şeysırnaşık şey

mrb canlarım ben geldimsositososito
Tüm güzellikler sizinle olsuna.s.
hg dilnurcum geçmiş olsun gülüm iyisin demi a.s.Şeniz

teşekkür ederim canım arkadaşlarımm...ben çıkıyorum şimdilik...çok iş var çokkkkafamçokkarıştı
hepinizi KOCAMAN ÖPÜYORUMMM:1hug:

bende sen seviyon diye yaptım kankişim ben şu sarışın haline bitiyom valla kız millet yanlış anlıcek bacım gibi seviyom ben sırnaşık şeysırnaşık şey

nee yanlış anlasınlar aramızdaki muhabbeti bilmiyenmi var sengözlerimebaksanab

hg dilnurcum geçmiş olsun gülüm iyisin demi a.s.Şeniz[/QUOTE]

Tsk ederim canımcım valla bugün daha iyiyim çok şükür o neydi öyle süründüm 3 günkafamçokkarıştı sen nasılsın citosum

pingu aramıza hg canım...
canım şu soranları bizi strese sokanları boş verelim...
bekarken ,ne zaman evleniceksin artık zamanı geldi,derler...evlenirsin ,daha bişe yok mu e artık yapın bi bebek,derler...bi tane olur, 2.ci ne zaman daha yaşın genç artık yapın bitane daha....bu böyle sürer gider....en iyisi kulaklarını kapatıp kendi bildiğini yapcaksın...kimse anneliğe hazırmısın...sorumluluk alabilirmisin diye sormuyo..oaln yine sana oluyo...o yüzden NO STRESkaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

doğru söylüyosun ama elimde değil

X