Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

Ayy kız karıştırmış oda keçi boynuzu içiyor ya ne bulursa içiyor adamcağız. Moral bozuldu valla....

bugün doktora gittim arkadaşlar çarşamba günü aşılama yapacak hayırlısıyla, çok korkuyordum ama şimdi korkmuyorum birazda sizin sayenizde. bana dua edin.

Ayy kız karıştırmış oda keçi boynuzu içiyor ya ne bulursa içiyor adamcağız. Moral bozuldu valla....

cnm bişey olmaz erkeklerde yumurtlama özelliği yok biliyon belki spermleri için işe yarar
sen yinede yaptığın kavanozun üstüne yaz incir kürü....keçi boynuzu kürü diyea.s

kızlar şimdilik çıkıyorum.yine gelicem...görüşmek üzere...nette bir sorun var gelip gidiyor.

iyiyyim sağol benim yumurtalar 21mm olmuş bugün iğne vuruacağım
çarşamba günü aşılama olacak.

bugün doktora gittim arkadaşlar çarşamba günü aşılama yapacak hayırlısıyla, çok korkuyordum ama şimdi korkmuyorum birazda sizin sayenizde. bana dua edin.

hakkında hayırlısı olsun allah kalbine göre versin :ecrin_bebek::ecrin_bebek:eviniz cimcimelerle dolsun taşsın:Saruboceq::Saruboceq:

güle güle hakcacım
ne sinir bozucudur bilirim netsizlik kötükedihüso

slm arkadaşlar aranıza yeni katıldım.bende henüz hamile kalamadım.inşallah hepimiz en kısa zamanda bebeklerimizi kucağımıza alırız

CANIM HİÇ KORKMA BASİTMİŞ O... :1hug:

sağol canım ya, ben önceden çok korkuyordum da arkadaşlar sağolsun içimi rahatlattı. özelliklede vildan ile bir aşılama yaptıran arkadaş vardı tam hatırlamıyorum ismini, sağolsunlar yardımcı oldular.

slm arkadaşlar aranıza yeni katıldım.bende henüz hamile kalamadım.inşallah hepimiz en kısa zamanda bebeklerimizi kucağımıza alırız

İNŞLH CANIM HIŞGELDİN ARAMIZA....NE KADARDIR İSTİYORSUN.. KENDİNDEN BAHSETSENE.....a.s.

selam kızlar...herkes çooooooookkkk iyidir umarım...
topiğe sık giremiyorum şu aralar..
benim yatak odasının dış cepeye bakan kısmı nem yapmış,o yüzden bütün ev ayakta ve her yere strafor döşeniyo,yeniden boya badana...olsun evimi baştan aşağı temizliyorum...bahar temizliği yaz temizliği hepsini aradan çıkarıyorum...bu arada yarında kontrolüm var,bhcg sıfırlanmış mı diye bakcakmış doktorum,ne kadar korunmam gerektiğini de söyleyecek ama ben bi adet dönemi geçirdikten sonra korunmayı düşünmüyorum,bakalım doktorum ne diyecek,inşallah öyle 2-3 ay demez...bekleyemem vallahi...artık mart ta bitecek inşallah Nisanda hayırlı haberleri veririmkaydirigubbakcemile2

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…