Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

henüz bişi kullanmıyorum birisi burda badem yağıda önermişti evde var onumu sürsem acaba gerçi henüz çatlak yokda çizgi var işte

canım benim cildim kuru o yüzden bebe yağı kullanıyorum şimdilik...badem yağıda göbek kıllarını çoğaltıyormuş vildanın dediği gibi ama bak öğrenmiş olduk sonradan dökülüyormuş...sağol vildancım,sağol yeb2004 :1hugaylaşımlarınız için sağolun kızlarrrr...

:mymeka:
badem yağını ben dedim ülee
karnın büyümeye başlayınca sürcen
kılları biraz besliyo göbek bölgesindeki ama doğumdan sonra dökülüyo geri kendiliğinden
tamam ne kızıyon unutmuşum senin dediğini kaydirigubbakcemile

ewet haklısın canım işte biz kadınların güzellik takıntısı ne olucak kalırsa ama sonra kociş beğenmezse diye düşünmüyor değilim bu hamilelik beni iyice paranoya yaptı okyanusa gülerken kendi başıma geldi:mymeka:

hoşgeldin hayatım..duaların için çok teşekkürler canım..buhafta benim için çok önemli ..işallah buay hepimiz başarıcaz tatlış
inş canım hayırlısıyla gönlündekine kavuşursun..

canım sanada günaydın...
:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:
selam canım nasılsın nasıl gidiyor.

hayırlısıyla oda yuvasını kuruyo canım hepimiz gibii..istanbula ona gidince birlikte gezersiniz o mutlu olsunda özlem hep olur

canım Allah korumuş dediğin doğru..
Allah seni eşine bebişine bağışlamış Allaha şükür...ne yapalım biz böyle kadınlarız ,en ufak şeyi bile kafamıza takarız...

sağol canım iyiyiz pc başındayım kalkamıyorum. net bir gidiyor bir geliyor anlamadım neden.

Selam kızlar herkes iyidir umarım. Hakçacım hamişlik nasıl gidiyor.
Diğer hamile arkadaşlar inşallah hayırlısıyla bebişleri kucağınıza alırsınız.
Belenaydan bir haber alan var mı onu çok merak ettim de.
Ayrıca bir sorum olcak size ben bu sabah hormon tahlili için kan verdim ama iğnenin yeri şişti çok bastırmadım galiba acaba bir sorun yaratır mı?

Kızlar bişey sorcam dün benim kociş benim incir kürünü içmiş yoksa bu ay o mu yumurtlucak...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…