Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

ikna olmaktan diil yaa bekleyelim olcak diyo içine doğuyomuş ne diyiim böle diyen garibe ben .......:sm_confused:

scuba cnm ya 6 haftalk olunca bebeye ultrasonla mi bakiyolamis beryal yok sorim yoksa kadinsal bolgeden mi

slm kızlar nasılsınız bişey soracam ilk defa adet düzensizligim olmuştu doktor ilaç verdi farlutar diye ama ilk defa adetim 4 günün üstüne çıktı bugün7. gün devam ediyo ilaçtanmıdır
canım ben çok kullandım adet düzensizliğim var ilacı içtikten 10 gün sonra olurum genelde

arzuu85, aysunarslan, gncam, rengarenk_, rosemaria, scuba+ slm kızlar üzgün olürük aranızdayım

canım benim ya ne desem boş biliyorum. ama herşeyde bir hayır vardır diye düşün canım ve neolur ihmal etme tehlikeli olabilir. herşeyden önemlisi senin sağlığın lütfen

bilge cnm lufen icin yaniyo biliyorum su an benim icimdekine bisi olsa bende kendimi toplayamam ama yapccak bisi elimizde yok inanki goz yaslarim akiyo cok duygusal oldum ay ben toparla kendini lutfen ben da 2 gun oldu ogreneli ama herseyden vazgectim tum gun elim onunla anliyorum seni onun gitmesi cok uzer kendini topla beni aglatin bak senağlama

kızlar bu ilk düşüğüm olsa anlıyacam ama yeter her seferinde daha bi acıtıyor artık herşey allahtan ne diyim meleksen bebişine çok iyi bak iş falanda yapma sakın eşinlede birlikte olma

scuba cnm ya 6 haftalk olunca bebeye ultrasonla mi bakiyolamis beryal yok sorim yoksa kadinsal bolgeden mi

ilk zaman alttan bakıcaklar keseyi görmek için. b-hcg 1000 üstüne çıkmadan bakmazlar ama seninki geçmiş olucak o zamana kadar. hiç merak etme tatlım ben smear yaptırırken zorlandım ama sonra kayganlaştırıcı sürüyorlar. rahat ol bitanem sonrada ilk bana haber ver resmini falan almayı sakın unutma heee

kızlar bu ilk düşüğüm olsa anlıyacam ama yeter her seferinde daha bi acıtıyor artık herşey allahtan ne diyim meleksen bebişine çok iyi bak iş falanda yapma sakın eşinlede birlikte olma
canım benim üzme kendini hani diyoruz ya rabbim hayırlısıyla versin diye bir gün hayırlısını nasip edecek hepimize bunlar bizim için bir sınav rabbim sonunda yüzümüzü güldürecek buna inanıyorum:Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…