Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

hoş bulduk canım bu siteyi çok beğendim ne duyduysam sizden uyguluyorum am dediğim gibi 5 aydır yok
aslında hep stresten kaynaklanıyr sizce

merhaba gncam doktora gittinmi herhangi bişey söyledi mi ben hala gitmedim ne zaman gitsem acaba

bence hemen git gebeliğe hazırlık için aşı falan olmanız gerekiyor olabilir bide folic asid kullanmaya başlamanız lazım hamile kalmadan 3 ay önce başlamalısınız ihmal etmeyin

merhaba gncam doktora gittinmi herhangi bişey söyledi mi ben hala gitmedim ne zaman gitsem acaba

gittim myom varmış bide rahim sağa yatık ters diil ama normalde durmuyo başkada bişi çıkmadı herşey normal hormonlar falan eşe bakmadı ama daha doğrusu eşim seneyi doldurmayı bekliyo inatla bende üstüne gidemiyorum napiim adetim falan düzenlidir yumurtlamamı hissederim bile yani.... ama olmadı işte doktorun demesi myomda engel diil rahim şeklide ama bilmiyorum yani işte........

arkadaşlar benim için dua edin ne olur:Saruboceq: bu ay ilaç kullanmadan adet oldum yumurtamda gelişti incir kürü kullandım.hihoyyyt:teselli: dünde pregnly oldum bu ay inşallah olur rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah.

bence hemen git gebeliğe hazırlık için aşı falan olmanız gerekiyor olabilir bide folic asid kullanmaya başlamanız lazım hamile kalmadan 3 ay önce başlamalısınız ihmal etmeyin

canım folik asit falan yazdı kan ialcı yazdı kanım çok düşük benim hatta fitil kullandım akıntım vardı biraz mikrobik kesildi çok şükür yani

hoş bulduk canım bu siteyi çok beğendim ne duyduysam sizden uyguluyorum am dediğim gibi 5 aydır yok
aslında hep stresten kaynaklanıyr sizce

bende çok beğeniyorum bu isteyi çünkü bu konuları başkalrıyla konuşum dertleşemiyorum çok da içime atıyordum ben de yeni üyeyim ve çok rahat sıkıntım olduğunda yazıabiliyorum ve rahatlıyorum böylece stresde yapmamış oluyorum herkese çooook teşekkür ederimopuyorumnanaktan

arzuu85, aysunarslan, gncam, rengarenk_, rosemaria, scuba+ slm kızlar üzgün olürük aranızdayım

slm kızlar nasılsınız bişey soracam ilk defa adet düzensizligim olmuştu doktor ilaç verdi farlutar diye ama ilk defa adetim 4 günün üstüne çıktı bugün7. gün devam ediyo ilaçtanmıdır

gittim myom varmış bide rahim sağa yatık ters diil ama normalde durmuyo başkada bişi çıkmadı herşey normal hormonlar falan eşe bakmadı ama daha doğrusu eşim seneyi doldurmayı bekliyo inatla bende üstüne gidemiyorum napiim adetim falan düzenlidir yumurtlamamı hissederim bile yani.... ama olmadı işte doktorun demesi myomda engel diil rahim şeklide ama bilmiyorum yani işte........

bizim ilk ayımız bende eşimi götüremedim denersekde olmazsa giderim dedi bu ay denedik işte bakalım olmazsa zorla götürücem kurtuluşu yok. sende ikna etmeye çalış onda sorun varsa boşuna uğraşmış olursun hemde vakit kaybedersin. biran evvel tatlı dille ikna et derim.

X