Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

bilgecim cnm uzulme ne olur beim ikizimi olucak acaba bi yan kasigim bi obur kasigima agrilar giriyo skuba cnm iki bebis teyzesi olma beraber olmam cnm esimle esim benden uzaga kaciyo elimle falan bebeye vurmim diye iliskiye girmez hic ama ogrenmedimiz gece girmistik iliskiye ama cok az yani 4 gun once falan

scuba hemsirem bide sunu sorcaktim maden suyu iciyom gazoz icmiyom sen bebeye yararli demistin dimi sade maden suyunu

valla bebekte istiyoruz deyince bide dohplas mı tam bilmiyorum o ilacı verdiadetime 10gün kala kullanacakmışım

cnm belirtiler cok oldu ama bu sitede herkezde belirti oluyo cogu kisi piskolojik yapiyo bende piskolojik diye aldirmadim ama akintim fazlalasti meme uclarim adetime 10 varken cok hasaslasti cok uyumak isterdim ates basiyodu cok ve en onemli kasik agrilari ama sanki icimi kesiyola givbidi su anda oyleyim bebek cok yaramaz galiba 2 gundur adet geceli tolete gitme yani cis artı gece bile kac defa kalkiyom yapmaya

bide ade4te yakın şişlikler için iyi dedi ilaca hoş onuda kullanmak iştemiyorum yan etkileri ne olur bilmiyorumdaCADIARZU

ayyy bizim sülalede çok ikiz var hiç aklıma gelmemişti bu kiloyla birde ikiz olursa yandım ben. anne tarafımda 3 kere üstüste ikiz yapan bile var yani çift sarılı yapan tavuk misali. en son teyzemin kızının ikiz oldu biri karnında öldü çok üzüldük. öbürü şükür sağlıklı geldi dünyaya şimdi 6 aylık. seninde ikizse sağlıklı büyüsün içinde sağlıklı gelsin dünyaya inşallah ama daha zor tabii normal hamilelikten. niye ilişkiyi kesiyorsun tatlım istersen dr a gidene kadar kes ama sonra için rahat edince birlikte olun 9 ay bu kızım geçermi. tehlikeli bir durum olursa dr perhiz verir zaten. bide beryalin dediği jeli druna sor evde bulunsun bence.

merhaba kızlar gelemiyorum foruma bayadır hastanelerde uğraş dur öğürtüler başladı ve siinirde tabi çok vaktim yok şöle bi baktım ne zaman gelgbilirim bilmiyorum hepinizi öptüm herşeyin allahtan geldiğini unutmayın ve bol bol dua edin :)

scuba hemsirem bide sunu sorcaktim maden suyu iciyom gazoz icmiyom sen bebeye yararli demistin dimi sade maden suyunu

yok kız ben demedim onu gazoz içme maden suyunuda dikkatli tüket tansiyonun düşükse iç en fazla 2 tane. eğer yüksekse hiç içme druna sorana kadar

scuba cnm ya ariyom filim boyle bebeyin ilk gununden godana kadar gosteren bulamiyorum ama

dedim ki dün akşam alt karnımda sızı oldu sanki idrara çıkma isteği gibi hamilelik belirtilerinde böyle birşey varmı

olabilir tatlım ama bu biraz daha geç çıkan belirtilerden çoğunlukla sık idrara çıkma hamilelik testde çıktıktan sonra olur. bu dediğin bana idrar yollarıyla ilgili bir şey olabilirmi diye düşündürdü ama bilemem tabii

doğru diyosun cevapladığın için tteşekkürler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…