Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

rahim filmi çektiren varmı benim temiz çıkmıştı ama ne kadar çok korkmuştum bişide olmadı korktuma utandım valla çektircek varsa hiç korkmasın bu tedaviyi yapanlar yaptırmayan varsa yaptırsın tüpler tıkalıysa boşuna uğraşırsınız ilk önce rahim filmi şart ben ce bilginiz olsun canlarım

doktor aslında 3 ay korun dedi arkadaşlar 1 adet geçsin dedi çünkü 6 haftalıkken düşük yaptım ve 10 ay sonra ilk kez hamile kalmıştım çok istiyoruz

burçin ben bahara gidiorum nagihan hanıma kapalı bi hanım çok iyi tavsiye ederim çok yoğun zati elide çok ugurlu diolar gercekten görümcem bi muayene oldu 1 sene dolsun olmazsa tedavi ederiz dedi gerek kalmadı bana çok elledi am daha olmadıopuyorumnanaktan bakalım olur inşallahhh

liisstteeccii aarkkaaaddaaşş bbeenniiddee kkaayyddettt son adetim 25mayıs klomenkullandım ve çatlatma iğnesi vurudu bu kaddeeerrrrlülülülülülü

ee kııızzllaar noollddu sustunuzz koçişler mi geldi benimki işte tabi ben konuşurum

listeci arkadaş değil arkadaşımızın adı "beryal" canım benim :))

vildancım hoşçakal..yemek için geç bile kalmışsın koş koş koş koş koş..

Bİ lİste yapsakya kİm ne zaman adet gÜnÜnÜ yazıyolar falan vardı daha Önce bakalım kİmler hamİŞ olcak bakarız hem ben yapamam yapabİlen varsa yapsın

benimde aklıma geldi. herkes kendide ekliyebilir beklediği adet tariğini eklese sırayla olur aslında. zaten listemiz var

beryal hanım tamam burçin öğrendim ama biraz sert oldu ne kızıon :kedi:

scuba tama öğrendim canım saol beryal hanım yapıomuş öğrendim alkisalkisalkis

cnm bursalıyım ama şuan mardinde oturuyorum 15 gün sonra bursaya gidecem bursanın nilüfer ilçesinde ertuğrul kentte (üniversiteye yakın)orda oturuyordum ben bahar tıpta gönül duras var o doktora gidiyorum bursaya gittiğimde

scuba tama öğrendim canım saol beryal hanım yapıomuş öğrendim alkisalkisalkis

canım ben o listeyi biliyorum canım ama orda beklediğimiz adet tarihleri yok ben onuda eklersek hangi arkadaşımızın günü gelmiş belli olurdu dedim malum 200 arkadaş var burda hepsini aklımızda tutamıyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…