Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

canım ben bu ay herşeyi askıya aldım düşünmemeye karar verdim belki arkadaşlar fark etmişlerdir eskisi gibi birmiyorum girsemde çok fazla konuşmuyorum çünki bu ay bebiş olayını düşünmek istemiyorum sırf sizlerle olmak için geliyorum arkadaşlarımın yanında olmak için bence sende bir müddet ara ver kafanı topala llah bırak herşeyi çok zorlama dinlen azıcık sonra tekrar daha güçlü şekilde başla benim bir doktorum vardı askere gitti şimdi onun bir lafı vardı bu yol çok zorlu bir yol bu yola çıkarken iyice düşün demişti hem maddi acıdan hem manevi acıdan hemde psikolojik acıdan herşeyi göze adığın anda başla demişti gerçekten çok önemliymiş ben çok acele ettim hastalığımın psikolojisini düşünmeden tedaviye başladım sonrası çok üzüldüm şimdi kendimi toparlamk istiyorum başladığım vama hiç ara vermeden devam etmek istiyorum yola sende kendini güçlü hissediyorsan başla canım yarı yolda bırakma yani

yaren35 canım bebişini gördüğüne ve sağlıklı olduğuna çok sevindim canım allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

yaren35 canım bebişini gördüğüne ve sağlıklı olduğuna çok sevindim canım allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

canım kurban olduğum ALLAHIM kimsenin kucağını boş koymasın çok zor bende yaşadım.ALLAHIM hepimizin yüzünü güldürsün.herkesin kalbine göre versin inşallah..:Saruboceq:

canım haklısın cok zor günler gecirdim evlendikten sonra babam kanser oldu akciğer sonra 8 aylık evliydim vefat etti psikolojim cok yıprandı bu arada bebekte olmuyo diye can sıkıntısı tabi tam kendimi toparladım derken abim bosanma kararı aldı annem yıkıldı yani evliliğimi eşim ayakta tutuyo onun sayesinde asabiliyorum zorlukları gecen gece sabaha kadar agladım babamı cok özlüyorum diye eşim sabaha kadar basımda bekledi uyumam için neler yaptu anlatamam dr gidiyorum osikolojik diyo nasıl atlatacagım bunca seyi bilmiyom senağlamasenağlama

Son düzenleyen: Moderatör:
ya o neydi öyle yalnız kızı bile şaşırtmışsınız ben değildim falan demeye başlamış
bide insanları yargılamak değil amacım ama madem korkuyorsun neden o haltı yiyorsun dimi bu insanlar çok kızıyorum bence herşeyim bi zamanı var insanlar kendilerini yabancılar gibi rahat zannediyorlar oama olmaz burası türkiye kardeşim bizim örf adetlerimiz var bizlere ters bunlar ay vallahi sinirlendim ya keseyim burda

bu ay olmazsa önümüzdeki ay kesin deneyelim güzelim..sırnaşık şey sırnaşık şey sırnaşık şey

o sayfaya bak orda yazdım formulü hepimiz yapalım bi dahaki ay kesin sonuç sırnaşık şeysırnaşık şey hem hiçbirşey bilme hemde yap cahil cesareti.

yabancılar gibi olsalar iyi onların ortamı müsait bide bilinçliler kendilerine zarar vericek birşey yapmıyorlar.bizimkiler yapıyor sonrada korkuyor

canım kurban olduğum ALLAHIM kimsenin kucağını boş koymasın çok zor bende yaşadım.ALLAHIM hepimizin yüzünü güldürsün.herkesin kalbine göre versin inşallah..:Saruboceq:
amin canım amin allahım inşallah bütün arayıpta bulamaynların yüzünü güldürsün büyük sabırlar versin ancak yaşıyan anlıyor çok zormuş allahım kimseye yaşatmasın

canım bak ben sana birşey anlatıcam insanlara allah taşıyabilecekleri kadar yük veriyor ve hayat okadar zorki herşeyin beteri var canım halimize şükretmeliyiz herzaman kötüleri görmeye çalışki haline şükret bitanem sana şimdi bir örnek verecem bunu üzülmen için anlatmıyorum ama benim hayatımda çok büyük bir yeri olduğu için anlatıyorum
benim uzaktan bir akram var hala diyorum kendisine bundan sanırım 10 yıl önce felandı babası vefaat etmişti çok üzüldü annesi zaten çok önceleri ölmüş babası büyütmüş babasının 40 bile çıkmamıştı erkek kardeşi daha 18 yaşındaydı motosikletle kaza yaptı ve çok kötü şekilde vefatt etti paramparça olmuş bu olay halamı mahvetti günlerce ağladı tabi ve aynen bu kelimeyi kullandı hiç unutmuyorum beterin beteri var derlerde bununda beteri yoktur sanırım dedi sonra ardan 1 ay geçmedi 2 tane kızı vardı okadar güzeldiki ikiside küçüğü 6 yaşındaydı kendi arablarından inerken başka bir araba çarptı ve oracıkta öldü halen toparlanamadı ama şunu çok iyi öğrendi beterin beteri varmış demeyi çok iyi öğrendi herzamanda söyler sonra 4 yıl çoçuk yapmak için uğraştı 4 yıl yüce rabbim vermedi şimdi birtane oğlu var allamın onlara uzun ömür versin
hem şuna inanıyorum herşey bizler için ölümde yaşamda acıda mutlulukta bunlarla yaşamayı öğrene bilirsek ozaman mutluluğu bulabilirz diye düşünüyorum hayata karamsar bakmak hiç ama hiç istemiyorum herzaman bednen daha kötü durumda olanlar var biliyorum çünki onun için sabah akşam şükrediyorum sende artık psikolojini toparla ve geleceğe daha umutla bak eşine sıkı sıkı sarıl

selam kızlarrr...bi yandan yemek yapıp bi yandan buraya bakıorum..iki arada yoruldum valla :)

dogruu canım bende herzaman diyorum beterin beteri var amaaaaaaaaa hayırlısı canım zaten sükrediyorum eşimle evlenmişim o olmasa bu kadar güçlü olamazdım diyorum bi yandanda allah sevdiği kuluna tasıyamacagı yük vermezmiş diyorum allah yardımcımız olsun onun inancı ve sevgisi olmasa hiç yasayamazdık hrhaldesenağlamasenağlama

amaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa babamın bebegimi görmesini cok isterdimmmmmmsenağlama

kesinlikle öyle kul sıkışmadan hızır yetişmezmiş elbet bir gün bizimde sıkıntılarımız bitecek yüce rabbim o sonsuz nimetlerinden bizede verecek ben buna inanıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…