Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

adet olduuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuum kızlaaaaaaaaaaaaaarsenağlamasenağlama

oy oy canım benim kıyamam ben sana benimde bugün 3.gün oluyourm çok üzüldüm pazartesi başladı ama ne yapalım sağlık olsun belki bu adet döneminden sonra olur sen toğrağımsın benim üzülme ya kıyamam ben sana belkim bu adet döneminden sonra olur bizimde allah büyük sabır canım çok istiyorsundur bebişin olmasını ama demekki rabbim bu ay layık görmemiş hayırlısı canım takma kafana kızzzzzzzz bu ay daha çok çalışır:Saruboceq:

hayırlısı olsun canım üzülme tam günündemiydin?

hayırlısı olsun canım üzme kendini:teselli:

söyle söyleekaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 sırnaşık şey

canımmm üzülme inş.önümüzdkei ay hamiş kalırsın canım benim..:teselli: bende gün sayıyorum inş. olmam diye..

ay canlarım benim saolun yaa ama bu ay cok umutluydum hayırlısı böyleymiş demekki bana dr yolu gözüktü yine iltercim sizleri cok seviyom benim dert ortagımsınız sizlerde olmasanız ben nasıl dayanacagım bilmiyom hepinize tesekkürler

saol canım benim topragımsın demek cok sevindim osmaniyelimisinŞeniz

canım selam bana gecen osmaniyeni neresindensin diye sordun içindenim tanıdıgınmı var orada

canım yazmıştım ben o zaman sana hmde detaylı şekilde ama bizim ev var başmahallede çocukluğum orda geçti ama sorsan başmahallesinden başka yeri bilmem antalyaya geldiğimzde baya küçüktüm m.akif ersoy i.ö.o ilkoulu okudum

yok k.maraşlıyım ama kahraman maraşı doğru düzgün görmedim bile ama ben osmaniye benim için daha ön planda orda benim çocukluğum geçti evimiz var orda ay çok özledim ya hiç gitmedim kaç senedir

BERYALCıM,BıLGENCıM misafirim geldi şimdi gitti yazamadım.gittim geldim.inanamadım en son bir ay önce gitmiştim 7.5 haftalıktı.o zaman sadece bi noktaydı kalp atışı vardı yine öyle sanıyodum şok oldum elleri ayakları yerinde durmuyo zıplayıp duruyo hala şoktayım.ALLAHIM herkese nasip etsin inşallahhhh.herşeyi gayet normal iyi.11/3 olmuş maşallahhh..

yaaaa sevindim canım ya canım okumadım cıkmısım demekki kusura bakma bilirim oraları canım ben alibeyli mah. oturuyorum simdi burdur merkezdeyim eşimin işinden dolayı

kızlar ben çıkıyorum biraz çalışayım hepiniz öpüyom kocaman kocamanŞeniz

yok k.maraşlıyım ama kahraman maraşı doğru düzgün görmedim bile ama ben osmaniye benim için daha ön planda orda benim çocukluğum geçti evimiz var orda ay çok özledim ya hiç gitmedim kaç senedir

anladım canım bizde normalde adanalıyız ama babamın memuriyet hayatından dolayı orada oturduk ben orda dogdum büyüdüm gitgide gelişiyoo

amin canım inşallah sağ salim doğarda resmini gösterirsin bize:Saruboceq:

ay çok sevindim tatlım ben yeğenimi görmüştüm organlarını tektek seçebiliyorsun başını kollarını ayaklarını dizlerini parmaklarını falan ne güzel oluyor yaaaa. için rahatlamıştır. maşallah. dualarınada amin canım

bende öyle valla zaten karnım ağrıyor. çok garantili bir yöntem deneyip hamiş kalmayan yok yane

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…