Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

amaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa babamın bebegimi görmesini cok isterdimmmmmmsenağlama
bence baban bebeğinini ordanda görecektir sen böyle yaparsan bebişini nasıl göreceksin bitanem
hem birtek sen değilsin bu durumda olan en azından babacığın telli duaklı gelin olduğunu görmüş bir babanın en büyük istedi yavrularının mutlu olmasıdır bence baban şuan çok mutlu senin çünki mutlu bir evliliğin var bu mutluluğunda meyvesini en kısa zamanda verecektir yüce rabbim sen mutlu olayı öğren ilk önce sonra bebişin gelecek merak etme

amaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa babamın bebegimi görmesini cok isterdimmmmmmsenağlama

tatlım seni çok iyi anlıyorum. benim eşimin aileside göremiycek bebeğimizi. eşim 20 yaşındayken aynı kazada annesini babasını ve kardeşini kaybetti. birazda oyüzden acele ediyorum şimdi bari benimkiler görsün. en azından ananesi dedesi olsun yavrumun diye.

osmaniye üzelme güzelim benim babam öleli 10 yıl oldu ne benim nede abimin evlendiğini göremedi bende çook üzülüyorum ama takdiri ilahi ne diyelim

NASILSIN BıLGEN TATLIM YA SEN NE KADARLIK EVLıYDN YAZDIN BELKı AMA GÖRMEDıM BEN MERAK ETTıM :kedi:NE ZAMANDIR BEBıŞ ıSıTOYRSUNUZ BıDE TEDAVı Mı GÖRÜYORSUN ÇOK MU SORU SORDUM:kedi:TANIMAK ıSTEDıM YAKINDAN O YÜZDEN SORUYORUM CANIM ÇOK SICAK GELDıN BANA DA NEDEN BıLMYıORUM

scuba cnm folic plus aldim simdii 90 adet hap var icinde kutunun disi pembe bebek ve anne var kutuda bitane altim aksam gece de alcam gunde uc defa dedi eczaneden kadin

canım haklısın cok zor günler gecirdim evlendikten sonra babam kanser oldu akciğer sonra 8 aylık evliydim vefat etti psikolojim cok yıprandı bu arada bebekte olmuyo diye can sıkıntısı tabi tam kendimi toparladım derken abim bosanma kararı aldı annem yıkıldı yani evliliğimi eşim ayakta tutuyo onun sayesinde asabiliyorum zorlukları gecen gece sabaha kadar agladım babamı cok özlüyorum diye eşim sabaha kadar basımda bekledi uyumam için neler yaptu anlatamam dr gidiyorum osikolojik diyo nasıl atlatacagım bunca seyi bilmiyom senağlamasenağlama
canım herşey bizler için emin ol ve beterin de beteri oluyor malesef..şükretmeyi bilmek ve bu günümüz için yaradana şükretmek lazım her zaman..biliyorum ki zor dönemden geçiyorsun emin ol allah sabrıbızı sınıyor isyanı mı edecek kulum diye..isyan ettikçe de devamı gelir her zaman..bugünüme şükürler olsun derim her zaman..sende hep böyle de güzelim..bende senin gibi yakın zamanlarda kayıp yaşadım evelendim gerçekten çok sevdiğim kayınvalidem ardı..malesef 6 ay sonra vefat etti hemde ne yapsak hangi hastaneye götürsek fayda etmedi ve bir teşhis bile koyamadılar..ben hala öldüğünü kabullenemedim psikolojim bozuldu kayınpeder 1 kere mezarının başına gitmedi..beni ve eşimi bu daha çok kahretti..o daha çok üzdü..daha neler var anlatsam...ama canını sıkmıyayım..sen yaradana şükret ve unutma allah kimseye taşıyamayacağı yükü vermez..bak inş. yakında bir bebişin olacak belkide erkek babanın adını yaşatacaksın..biri ölür biri doğar hayatta...dünya böyle kurulmuş böyle devam eder..opuyorumnanaktan

scuba cnm folic plus aldim simdii 90 adet hap var icinde kutunun disi pembe bebek ve anne var kutuda bitane altim aksam gece de alcam gunde uc defa dedi eczaneden kadin

tamam canım ondan 3 tane alman gerekiyor. oranları farklı oyüzden ben az kullanıyorum. sabah öğle akşam demişti sanırım beryal oda aynısını kullanmış canım 3. ay bitince bırakacaksın. 2 kutu yeter sanırım toplam

canım ben 8 yıllık evliyim 2004te bide 2008 de düşük yaptım ardından kürtaj oldum tedavi görüyordum mart ayında laporoskopi yaptırdım rahmim bir çocuğunki kadar olduğu için düşüyormuş şimdi yine hamileyim ama kanamam var buda düşecek sanırım saol canım tşklr düşüncelerin için

bilge cnm uzme kendini elinden geleni yap bebisin icin seni suan herkezden iyi anliyorum insan tuhaf oluyo bi baska ama belki dusmuyo belki annesini bırakmıcak sende folic plus iciyomusun cnm

ben buraya ilk takılmaya başladığımda herkes birbirini tanıyordu benim yazdığım mesajlar arada kaynıyordu kimse cevap yazmıyordu çok üzülüyordum sonra uzun bir süre girmedim o yüzden olabildiğince herkese yazmaya çalışıyorum

X