Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

çatlayanlara bakmak için kontrele çağırmadımı benimki gel bakalım çatlamışmı çatlamamışmı bi baklım demişti neyse gene sen ümidini kaybetme canım
bide adet olursan (inşallah ki olmazsın :Saruboceq:) gene dr bi baksın bazen çatlamayanlar kiste dönüşüyor canım
tekrar çağırmadı çatlama oldu mu omadı bilmiyorum..ben c.tesi gitmiştim..zaten p.tesi yıllık izne çıkmış öğrendim..neyse 5 gün sonra anlarız..çatlama olmuş mu olmamış mı..inş. adet olmam..:Saruboceq:

beryal canım doktora yarın gidicem sabah iki parça geldi şimdi durdu iç çamaşırıma geçmiyor peçeteyle silince anlaşılıyor valla ben hiç birşey anlamadım anlayan varsa banada anlatsın dün den beri bir sürü sigara içtim ne kadar zararlı şey varsa yapıyorum sabahtan beri çay ve niskafe içtim o kadar 2 gündür doğdru düzgün yemek yemedim stresten

ne kadar şanslısınız çevrenizde çok iyi doktorlar var ben gidiyorum tamam gelişmiş adet olunca gel hep aynı laflar

tekrar çağırmadı çatlama oldu mu omadı bilmiyorum..ben c.tesi gitmiştim..zaten p.tesi yıllık izne çıkmış öğrendim..neyse 5 gün sonra anlarız..çatlama olmuş mu olmamış mı..inş. adet olmam..:Saruboceq:
inşallah canım dualarım sizlerle hep
inşallah bu ay bol bol hamiş veririz

beryal canım doktora yarın gidicem sabah iki parça geldi şimdi durdu iç çamaşırıma geçmiyor peçeteyle silince anlaşılıyor valla ben hiç birşey anlamadım anlayan varsa banada anlatsın dün den beri bir sürü sigara içtim ne kadar zararlı şey varsa yapıyorum sabahtan beri çay ve niskafe içtim o kadar 2 gündür doğdru düzgün yemek yemedim stresten

canım doktora gitmeden niye o zararlı şeyleri kullandın .keşke bekleseydin tatlım .

31.bilgen35 _______________ 13 MAYIS
32.meleksen ______________ 17 MAYIS
kızlar tebriklerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:
darısı başımızaaaaaaaaaaaaaaaaa:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:
inşallahhhhhhhhhhhhhhh:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

31.bilgen35 _______________ 13 MAYIS
32.meleksen ______________ 17 MAYIS
kızlar tebriklerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:
darısı başımızaaaaaaaaaaaaaaaaa:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:
inşallahhhhhhhhhhhhhhh:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

kız sen nerelerdesin daha yenimi duyuyorsun

meleksen hayrılı olsun canım allah sağa salim kucaına almayı nasip eder işallah:ecrin_bebek:

ne kadar şanslısınız çevrenizde çok iyi doktorlar var ben gidiyorum tamam gelişmiş adet olunca gel hep aynı laflar

canımya ben didimdeyim dr.um izmirde 2 saat sürüyor kendi arabamla. aynı durumdayız seni çok iyi anlıyorum. ilgili bir dr bul kendine sen düşük yaptım diyorsun önceden, kanamam var diyorsun bekletiyor seni. sigara falanda içme valla kızıyorum he daha birşey belli değil sen neler yapıyon.

ya kızlar bişey sroucam birlikteliklerde hamile kalma şansının yüksek olduğu dönem adet gününden başlayarak sayım 14 .günmü birlikte olmak lazım nasıl o ya hangi günlerdi

X