Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

rufeytde canım merhaba cevap geç oldu ama kusura bakma.
canım ben adetimin bitiminde başlamıştım adetimin 5.günü 21 gün uyguladım...benim akıntım olmadı incirden olacağına zannetmiyorum canım. şimdi nasılsın?

selam kızlar...herkes iyidir umarım.güzel bir haftasonu diliyorum...
yadelcim uğramışsın topiğe ama görüşemedik.

citosum sen nasılsın bebişin nasıl? aldın mı pantolonunu?

vildancım sen nasılsın?

dılnur uğramamış topiğe nerelerdesin dilnur???

kızlar ben çıkmak zorundayım biraz işim var...kendinize iyi bakın. görüşmek üzere...

kızlar been şimdi çıkıyorumm soru-mun v-cvb bilen varsa lütfen yazsınn hoşçakalınn birazdan girerim

canımmm sayfanın sağ üst köşesinde çıkış var oradan çıkacaksın yoksa direkt sayfayı kapatırsan açık kalır hep açık görünürsün.öle olunca da evden giremezsin.çıkıç tan çık :jeyyar::jeyyar:

beryal canım merhaba bugün nasılsın?

canımmm toprağım daha iyiyim ama hala yatıyorum .. sen nasılsın bebişimiz nasıl umarım iyiysinizdir.öpüyorum tatlım ....pazartesi kontrolümüze gidelimde teyzesi bakalım doktor amcamız ne diyecek.allah kısmet ederse kalp atışlarını da duyucaz bebişimizin...dua edin ne olur :Saruboceq::Saruboceq:

canım çok sağol.allah isteyen herkese bebiş nasip etsin.öpüyorum.güzel dileklerin için teşekkürler tatlım

tamam canım sen hiç merak etme ceza faturasını ev sahibine yolluyorum
adresi alayımkötükedihüso

hala devam ediyor bugün 6. gün oldu siyahlaşıyor arada bir
1 defa 21 gün uyguladın sonra hamile kaldın dimi canım
yani 7 gün ara verdin ama tekrar başlamadan hamile oldugunu ögrendin
yanlış hatırlamıyorsam:uhm:

selam rüveyde serra nasılsın canım incir kürümü kullanıyosun hayırlısı olsun canım iki ay önce bende kullanmıştım soğan kürü uygulayıp ondan sonra başlanırsa incir kürüne daha iiy oluyormuş bu ay hastalanınca soğandan başlayıp incire geçicem..

sosolufustuk ne güzel dua etmişin öyle allah kabul etsin inş inş allah bütün isteyen herkese nasip edr

slm slm slm slm slm desemde bizim kızlar gene yok anam olmaz bunlar
neyse ulenn ben gelir giderim bi hafta daha yokum oga göre öpüyorum görüşürüz canlarım
yadelim yine denk gelemedik neyse haftaya görüşürüz inşaalah canım çok öpüyorum seniŞeniz

hakcacım biz çok iyiyiz canım ewet dün aldım canım pantolonu teşekkürler sanada iyi tatiller Şeniz

sagol canım iiyiyim çok şükür sende bebişinde iyidir inşallah....
sağol canım bizde iyiyiz şükür ŞenizŞeniz

a..s... canım iyiyim çok şükür geçen ay 7 gün kullandım 1 gün unutmuşum bıraktım ara vermemek için şimdi kullanmıyorum önümüzdeki aylarda başlamayı düşünüyorum tekrardan ama sogan kürü pko içindi sanırım bende pko yok o yüzden sadece incir düşünüyorum ama bakalım belki soganda yaparım....

selam kızlar???nasılsınız görüşmeyeli???dilnurcum rufeydacım canlarım ben geldim yine bursa kadrosunu tamamladık)))niye kimseyok herkezin ayağınımı kaydırdınız kızz ben yokkenekaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…