Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

selam kızlar???nasılsınız görüşmeyeli???dilnurcum rufeydacım canlarım ben geldim yine bursa kadrosunu tamamladık)))niye kimseyok herkezin ayağınımı kaydırdınız kızz ben yokkenekaydirigubbakcemile3

a...s... canım hg....
evet ya biz olmasak ne olacak b topikin hali dimi ama
bütün bursalılar toplandık toplandık..........
:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

kızlar ben şu ovelasyon testlerinden aldım:lepi::lepi:..işe yarar umarım.5tane var içinde..gebelik testi hediyelikaydirigubbakcemile2..garanti sanırımkaydirigubbakcemile3test var ya sırnaşık şey
fiyatıda 26lira
eve gidince yapmayı düşünüyorum bugün 12.günüm.
ne dersiniz???
bide bugün yaptım diyelim diğerini 14.günmü yapıcam??kaç gün arayla yapılıyor bu test kızlarrr???

Vildancım gene lafı koyup gitmişsin bi kor gibi içime oturdu önce onu söyliyimsenağlama
2 gündür yatak döşek hastayım kocişte evde o baktı bana oyüzden gelemedim:çok üzgünüm:
Gece yine durumadım öylece üstün körü bir göz attım bakalım yokluğumu farkeden olmuşmu diye ama nerdeee:sm_confused:
Bugün dikkatlice baktığımda anladımki dün yokluğumu tek sen farketmişsin bunun için senden ayrıca özür dilerim
Bugünde baktım birkaç sayılı arkadaşında aklına gelmişim nasıl olduysa:mymeka:
Bu işin şakası tabi haber vermeden gittiğim ve sorumsuzluk yaptığım için hepinizden özür dilerim arkadaşlar beni affedin nooolluuyyyysenağlama

canım bence sabah erkenden yap hergün
2 çizgiyi görüncede çalışmalara başla
hadi hayırlısı bakalım:CüvCüv:

üzülme canımm benimm..net bu sonuçta kopar acele bişi olur ..ben yoktum ama tabii affedilirsin canım..
geçem benimde net koptu ve bidaha bağlanamadım mesela..demek heçççfarkeden olmamışş beni bak bende üzüldüm şimdiii:a015:

geçmiş olsun canım ama öyle düşünme herkesin yoklugu belli oluyor ama sohbete dalınca dalgınlıgımıza gelmiş olabilir ama unutmuyoruz merak etme burda herkes birbirine dua ediyor bence hemde sürekli:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

canım bence sabah erkenden yap hergün
2 çizgiyi görüncede çalışmalara başla
hadi hayırlısı bakalım:CüvCüv:

hayırlısı olsun işallahh canım..rufeydacım hergünmü yapmalıyımmm acabaa???
tm tatlışş..
hımm buarada sabah ilk idrarla yapmayın yazıyor..Lh hormonu nu ölçüormuş bu alet sabah saatlerindede olmazmış bu hormon gün içinde yükselirmiş.özellikle 5 ile 8 arası enyüksek olurmuşş..akşam üstü yanii..
ama hergün yapma konusu kafama takılmıştı benimm.
sen hiç yaptınmıı bebişşimm yaa:uhm::uhm:

Vildanım çok üzdü beni hasta hasta mesajını görünce yıkıldım:çok üzgünüm:
Neyse pazartesi anlaşırız artık
Doğru diyosunuz canım ya kimse kimseyi unutmuyoki aklım hep sizlerde bıraksalar hiç kalmam bu pc nin başından sırnaşık şeyama olmuyor işte bazen şartlar uymuyor

yaptım sorma ama ben o zaman yumurtlama gününün ne zaman oldugunu bilmiyordum kafam estikçe yapmıştım bi işe yaramadı tabi :roflol:
o zaman 5 ile 8 arası yap işte 2 çizgiyi görünceye kadar yap
yumurtladıgını gösteriyor
o zaman başlarsın çalışmaya:sm_cool:

anladım rufeydacım canım hayatım:1hug:
benimde değişiyor bende bilmiyorum ama bakcaz artık.be çıkıyorum canım kocam aradı cıkıyomuşuz..anca eve gidiyoruz düşünün yaa..yazık bize beeee.hafta sonu hafta sonu(((((((
çok öptüm siziziiiii muccckkkkkkkkkkxxxxxi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…