Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

Byyy byyy ben çıkıyorum arkadaşlar benim kocişş cimdi beni almaya gelecek ordanada gezmeye gidicezz hepiniiz öpüyorum hepiinze iyi haftasonları

citosum ben çıkıyorum canım pazartesi görüşürüz inşallah beni özle bende seni özleyim okiş

beryal hoşgeldin tembel seni

canlarımmmm nasılsınız.ben geldim.ben bugünlerde çok garibim yaaa. 3 kilo verdim.yüzüm bembeyaz dudaklarım morarıyo ve canım hiç bişey istemiyo.bulantı ve kusmam yok ama halsizlik var.çok ta uykum geliyo.bütün gün yatıyorum yaaa. sizleri çok ösledim. mirmirmirmir

daha ne istiyon beryal yata yata kilo veriyon sırnaşık şey
neyse canım çıkmak üzereydim hoşçakal kendine ve bebişe iyi bak by byy

iyiyim canım net yoktu giremedim halloldu sonunda artık burda başınızdayım yuppiiiiii

beryal,vildan,dilnur,okyanus,papatya,pınk rose,smhsmh,interhat veeee diğer k.k güzel bayanları nerelerdesiniz,başka topiklere aramaya gelicez şimdi...citosun oklavayı sallanmaktan kolları yoruldu.

hakcam ve çitosum burdayım yaaa vurmayın bana geldim işte delikafaduldendelikafadulden birkaç gündür keyfim yoktu halsizlik var.hep yatıyorum .allahın izniyle pazartesi kontrolümüze bir gidelim kalp atışlarımızı duyalım gelecez yine topiğe teyzoşlar kızmayın bize...minik nohutumla ben öpüyos sizleriii ŞenizŞenizŞeniz

arkadaşım kayıt olduğun bilgisayarın pc numarasını tanıyor sanırım o yüzden işyerinden girdiğinde şifre sormuyor.Bendede aynısı oluyor. Başka bilgisayardan girdğinde şifre gerekiyor diymi.Bende tekrar kullanıcı adı ve şifre griyorum o zaman.

slm slm slm slm slm desemde bizim kızlar gene yok anam olmaz bunlar
neyse ulenn ben gelir giderim bi hafta daha yokum oga göre öpüyorum görüşürüz canlarım

naber kıslar ben çok halsizim ya sabahtan beri yine çıkarıyorum böle bi halsizlik var valla zor yazıyom
hakça naber kıs yetişemedim sana yine çıktın-tatlicadiarzu-
çitoscum sen nasılsın bebiş napıyoo?şimdilik ben pantalon aldım beli lastikli hakçanın dediği gibi yaza geliyo o zaman elbise alcam
sanal alem canım eşinin sonucu ne çıktı bilmiyorum geçmişi okuyamadım eşin böbrek ameliyatı olmuş beniim eşimde böbrek nakilli 8 sene önce ameliyet oldu bi sürü de kullandığı ilaç var hiç moralini bozma canım rabbim inşallah sana da tez zamanda verir bebişini:Saruboceq:
beryal uyuyo galiba boyuna arada bi cee deyip gidiyookaydirigubbakcemile2
bende yatcam şimdi kızlar yarın görüşük öpüyom hepiniziŞenizŞeniz

evet tatlı kuşum hep yatıyom walla.halsizlik bende de var.hep uykum geliyo yatıp uyuyom.sen nasılsın daha iyisindir umarım .öptüm seni ve bebişini ...:1hug::1hug:

X