Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

kızlar mercenayse az önce ovitrelle çatlatma iğnesi almış vurulmaya gidiyormuş .yarın da öğleden sonra aşılama yapılacakmış.allah yardımcısı olsun .inşallah tutunur meleği anneciğine

canım Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin
hayırlı bir evlat eylesin sen şimdi cinsiyetini öğrenen kadar da baya heycanlı olursun
canım bu mutluluğun hiç eksilmesin inşallahkaydirigubbakcemile3

cok sagol cnm darısı senınde basına dr tahmını olarak bıseyler soyledı cınsıyetıylle ılgılı ama yıne de kesın bısey dıyemem dedı

scuba cnm naber nasilsin bende hep ayni kasik agrisindan duramiyom zaten carsamba ya kadar bisi olmasa persembe kan testine gidicem evdeki testler 2 defa yaptim hep iki cizgi cikti tabi az belirgin bakalim ne olcak az kaldi cnm

scuba cnm naber nasilsin bende hep ayni kasik agrisindan duramiyom zaten carsamba ya kadar bisi olmasa persembe kan testine gidicem evdeki testler 2 defa yaptim hep iki cizgi cikti tabi az belirgin bakalim ne olcak az kaldi cnm

tatlım yumurtlama zamanını kestirebiliyormusun geç döllenme oldu sanırım sende aa gerçi gününe de vardı dimi canım senin

mavi gozlu dev bende kac haftadir kasik agrisi bir haftatir meme agrisi cok var ama ben piskolojik midir diye aldirmiyorum suan bile bek aldirmiyorum korkuyorum ama benim az karnim cikti cok umutlanmim ama ben kendimi hamile hisediyorum cok garibim

iltercim doğum gunun kutlu olsun dilerim gönlünden gecen herseyi yasarsın bu sene içinde nice senelere rabbim sanada hayırlı evlat nasip etmesini dilerimm öptüm kokulu kokulu

cnm adetim 16 veya 17 gelmesi lazim biz bu ay takvimle calistik esimle yani yumurtalama doneminde her 2 veya 3 gunde calistik gec donlenmemi yoksa da adet gecmedi ondanmi testler oyle bilmem

mavi gozlu dev bende kac haftadir kasik agrisi bir haftatir meme agrisi cok var ama ben piskolojik midir diye aldirmiyorum suan bile bek aldirmiyorum korkuyorum ama benim az karnim cikti cok umutlanmim ama ben kendimi hamile hisediyorum cok garibim

karnının çıkması mumkun deil canım ama gaz olabilir şişkinliğin teste çıktıysa ikinci çizgi silikte olsa çok yuksek bi ihtimal aslında bugun kanda baktırsan öğrenirsin korkunda gecer rahatlarsın beklemene gerek yok onucta üç gun var adetine benim bu aydan umidim yok benden bekleemeyin bu ay okk kanımca bu ayda yok

sonunda. tatlım sen ilaçta kullanmıyorsun. 2 kere testin yanlış çıkması çok zor bi ihtimal. ama biliyorum kan testi yaptırmadan kendini kaptırmak istemiyorsun. eee onuda şimdi yaptıramıyorsun. hepberaber sabırla bekliycez artık

scuba cnm hamisen halay basi sen sin cunku bir haftadir hep icine doguyo ben bisiler hisediyom ama yanilmaktan korkuyorum cnm :çok üzgünüm:

X