Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

iyi cok sukur ınslh bır daha boyle bsy olmaz cunku cok zor allhım kımseye yastamasın.bu gununden geri koymasın..

günaydın tatlıbebek biz çok iyiyiz canım seninle görüşemiyoruz artık neler yapıyorsun

günaydın kızlar iyi hafta sonları kızlar kocişlerinizle tatili iyi değerlendirin buayda bol bebiş haberleri duymak isterim hadi yumoşlarınıza kuvvet göreyim sizisüprizzzzz:jeyyar:

:1closedeyes:dilnur hanım dün hiç gelmemiş bugün onada ceza geliyor haber vermeden gittiği içinkötükedihüso
:1closedeyes:sanada günaydın:1closedeyes:
:dilcikar:bugün seninde elimden çekeceğin var dilnur:dilcikar:

Son düzenleme:
günaydın vildoşum,yadelim,hakcam,okyanusum,belenay,maat,rufeydaserra,smshsmsh,beryal,ve diğer kızlar herkese günaydın nasılsınız bugün

slmlar günaydın arkadaşlar hepinize güzeel haftasonları diliyorum bende sizlerle dertlerimi paylaşmaya geldim canlarım

arkadaşlar dün doktora gittim yumurtam 16 mm dedi ama kesin bişey demedi yumurtlaman bitmiş kalan parçada olabilir gibi bişey dedi hiç bişey anlamadım test verde ona göre yumurtlayıp yumurtlamadıgını söyleyebillirim dedi hiç bişey anlamadım bu ne demek şimdi

yaaa bişey sorucam kızlar pek konumuzla alakalı degil ama yardımcı olursanız sevinirim ben bu siteyi daha yeni çözmeye çalışıyorum şimdi siteden çıkarken direkmi çıkıyosunuz yoksa çıkış yapılan bi yer mi var çünkü ben çalışan bi bayanın çalıştıgım yerdeki pc den kayıt oldum siteye ewde girmeye çalıştım giremedim ama iş yerinden girince direk giriyoo şifrede sormuyoo heralde çıkarken açık kalıyoo bana yardım ederseniz sevinirim

canım aynı girişi evdeki pcdende yaparsın ve şifremi hatırla seçeneği var onu seçersen evdende direk sayfaya bağlanırsın

kızlar been şimdi çıkıyorumm soru-mun v-cvb bilen varsa lütfen yazsınn hoşçakalınn birazdan girerim

canım testleri yaptırmadan sorunu bilezsin bizde burda yorum yaparsak yanlış olur endoğru bilgiyi doktorun vereceka.s

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…