Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

Evet kızlar benimde bebekten başka derdim yok.Adet olmamada 4 gün kaldı.Göğüslerim aağrıyor.Kasığımda ağrılar var.Tabi bunlar adetede benziyor.Birde ateşten bahsetmişlerdi.Ateş yükselirmiymiş böyle zamanda.Kör şeytan git tahlil ver diyor ama iyi kalpli melek birazdaha sabret üzülürsen adet gelince üzül diyor.4 yıllık evli olunca artık soranda çok oluyor.Çok sıkılıyorum bu konular geçtiğinde.Bebek fotolarına bile bakamaz oldum şu sıralar hemen gözlerim doluyor.Kesin adet olucam bu hassaslık ondan galiba .senağlamasenağlamasenağlama

iyi akşamlar kızlar kaydirigubbakcemile5
rufeyde canım gündüz ben pc başında pinekledim :1closedeyes:
yine yukardan adsl ile oynadılar heralde bizim net yoktu
bi zahmet cezayı benim ev sahibine kessen cnmkötükedihüso

elini korkak alıştırma allah ne verdiyse o tamammı:mymeka:

hemen nere gittiniz yaaaaasenağlama kız vildan bulursan bacaklarını kıracam senin
çitos hamilesin diye sana kıymam sanma seninde bacaklarını kırcam
bekleseniz ne vardı yaaaa:mymeka:

kır gurban olurum ben sağa kır canım ne gelirse senden gelsin boynum kıldan ince sana biliyon:jeyyar:

citos torpilli hemii ben gösteririm ona torpili kaydirigubbakcemile
yalnız onun 4 bacağı var iki tanede minnoşun var içerde sırnaşık şey

Son düzenleme:
anladım :jeyyar:
iyiki geldin citosum yaa biraz sakinleştim
ama çok merak ediyorum acaba nooldu
yarın görürüm yüzlerinide biri ağlarsa dayanamam bende ağlarım
ağlayıncada pek çirkin oluyom kızarıyom felan
metanetimi korumalıyım

kıs dünki eklediğim pankartlı culuğu gördünmü civcik istiyodu garibim sırnaşık şey

aman ağlama yaaa sana gülmek yakışıyor boşver kurtulursun işte evlensin gitsin
valla benim kayınbirader var senin görümceden beter hiç sevmiyom kendisini evlensede kurtulsam diye bakıyom yok anam evlenmiyo tünedi başımıza :mymeka:

kıs dünki eklediğim pankartlı culuğu gördünmü civcik istiyodu garibim sırnaşık şey

ewet gördüm replerimi ona vercektim olmadı yarın vericem nerden bulup geliyon öyle şeyleri bilmiyom çatlak gacı:roflol::roflol:sırnaşık şey

ıyy erkek başka oluyo gerçi bizimkide kız ama küçüklüğünden beri birlikteydik
giderse hiç üzülmem diyodum şimdiden koydu

kaynın kaç yaşında

ıyy erkek başka oluyo gerçi bizimkide kız ama küçüklüğünden beri birlikteydik
giderse hiç üzülmem diyodum şimdiden koydu

kaynın kaç yaşında

26 yaşında çok uyuz oluyom ona küçüğü iyi ama onunla anlaşıyomda büyük ukala bizimki üç kardeş hepsi erkek hiç görümcem yok en büyükleri benim kociş gıcık olduğum biraderi belediyede çalışıyor küçük edebiyat fakültesinde okuyor gııı sizin oralarda kız varsa dünür gelelim hem uzak olursa kurtulmuş olurum ondan :roflol::roflol:

elimizde görümcem kalmıştı onuda kaçırdınız sengözlerimebaksanab

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…