Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

görmedimki yazdığını yeni geldi

neyaptılar acaba yaa zamanda geçmiyo meraktan çatladım burda

görümceme ben ikinciyi doğuruyum beraber bakalım öyle evlen diyodum
aahhh ah bizi bırakıp gidiyo tühh vahh

kociş aradı şimdi verdinizmi dedim
yok henüz öyle bişey oğlanla konuştum ben bizimkilerde iyice düşünecekler dedi
birazdan geliyom ayrıntıları evde anlatırım dedi

anam ben 1 saat dedim 2 saat oldu ben gideyim artıgın yarın konuşuruz artık

citosum gulüm hızır acilim 112m ben çıkıyorum kocacım gelmek üzereymiş
yarın erken kalkmaya çalışacam inşallah net olur diyerek sana bir iyi geceler öpücüğü konduruyum benŞeniz

tamam gulüm bende çıkıyodum zati yarın görüşürük artıgın üstünü sıkı ört biyerlerin üşümesin sonra kabus görürsün mazallah hadi öptüm mucccckkkkkŞenizŞeniz

güneaydınlar citosum vildoşum hakcacım dilnur veee diğer arkadaşlarım nasılsınız

Tatlı hamişler sizler ve bebekleriniz de iiyidirler diiiimiiii yani iysisinizdir iyi olmanız lazım

ben de iyim sizlerle beraber olduğum için çok mutluyum
iyiki uğramışım buraya ya memleketten soruyolar bana sıkılmıyomusun yanlız bilmiyolarki benimbirsürü candan arkadaşlarım varhihoyyyt

kızlar gunaydın burda hazal ve ya huzun hasret rumuzlu arkadslar varmı bugun onu ruyamda gordum bırı bana o nada dua et dıyordu uyundım gercekten dua edıyordum ve ezanlar okunuyordu.inşlah dualrım kabul olur

bak bebeişim 7ayımız doldu nerdesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin gel artık:teselli::Saruboceq:
babanla beraber seni(yada sizleri:roflol:) bekliyoz
acele etnsağlıkla gel olurmu

kızlar gunaydın burda hazal ve ya huzun hasret rumuzlu arkadslar varmı bugun onu ruyamda gordum bırı bana o nada dua et dıyordu uyundım gercekten dua edıyordum ve ezanlar okunuyordu.inşlah dualrım kabul olur

günaydın lücian bilemiyorum ki ben hatırlıyamadım benim adım yokmuydusenağlama

valla canım bu ruyanın etkısıyle butun isteyenlerede dua ettım her zamanda edıyorum ama ıste hepimizin verecegi bi sınav var.:Saruboceq:

evet canım .biz dualarımızı yapalım Rabbim ne zamn uygun görürse bekliyoz eşinle aran nasıl iyisiniz demi inşaallah bir ömür hep mutlu olursunuz ALLAH mutluluğunuzu hergün artırsın hediyenizide yollasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…