Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

günaydın canım test yaptınmı sat başlangıc ne zaman büğün bende kan vercem
yaptım cnaım dün akşam üzeri eve giderken 2 tane test aldım
birini akşam üzeri yaptım negatif birini sabah yaptım negatif
ama akşam çok kötü birşey oldu
ilişki esanasında benden bir miktar kan geldi 5-6 damla kadar birdaha gelmedi delirmek üzereyim şuan ne yapacağımıda şaşırdım çok afedersin siliyorum siliyorum bir damala yaşlık bile gelmiyor delirecem
benim sat tarihim 12 mayıstı canım adetlerim genelde 34 günde geldiği için bu ayki tarihim 14 haziran olması gerekiyor daha vardı yani

herseyin hayırlısı canım canını cok sıkma birz daha bekle olmazsa kanda baktırısın seni çok iyi anlıyorum belirsizlik cok zor negatif yada pozitif sonuç belli olsunki ona göre yol alalım valla benim büğün 25 günüm meraktan büğün kan vermeye gidicem o testler cok erken belli etmiyormuş canım kendini çok üzme allahtan herseyin zamanında hayırlısını iste

canım doktora git bi baktır korkma hayra yor tatlım

yok canımı sıkmıyorum gerçekten birazdaha iyiyim şuan bu ay ne olursa olsun üzülmiyecem dedim
ama bebeğimde varsa kaybetmek istemiyorum birazdaha bekliyelim bakalım ne olacka yaa hayırlısı allahtan artık

canım doktora git bi baktır korkma hayra yor tatlım
canım şimdi dr gitmek istemiyorum burda zaten adam gibi dr yok en yakın aydın gitmem gerekiyor oda biraz zor oluyor onun için birazdaha beklemek istiyorum olmazsa önümüzdeki hafta salı günü felan randevu alır giderim adetim gelmezse

anladım canım kötü bişey deildir inşallah sen sıkma canını UMUTSUZLUK VE KARAMSARLIK YOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK lmaz:lmaz:

anladım canım kötü bişey deildir inşallah sen sıkma canını UMUTSUZLUK VE KARAMSARLIK YOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK lmaz:lmaz:
umutsuz ve karamsar değilim merak etme tatlım geçen ay ben dersimi aldım çok üzüldüm çok ağladım birdaha yapmıyacam öğle dedim gerçektende tutum geldimi toparladım sayılır şuan tek dileğim allahtan hayırlısı neyse onu versin

kızlar ben kacar benim için dua edin saat 3de sonra olumlu olumsuz cevaplarımı veririm size dualarınız bekliyorum k.i.b

günaydın kızlarr nasılsınız?????
chen canım tebriklerr.....çok sevindim gerçektennn..............
allah sağlıkla kucağına almayı nasibetsinn.........

herkese günaydınlar güzel ve mutlu günler.chen hayırlı olsun canım hamileymişsin ALLAH kucağına almayı nasip etsin inşallah

günaydın hayırlı sabahlar kızlar tebrikleriniz için teşekkür ederim hamişlerin duası kabul olur sizin içinde dua edicem rabbim hepimize nasip eder onun uzanamadığı kapı yoktur inanınki ben son zamanlarda bebek hiç düşünmeme kararı almıştım bundan 2ay önce rahmimde yara var teşisi konuldu 1ay ilaç tedavisi gördüm ne iltihap kurudu ne yara iyileşti bebek ondan olmuyor sanıyordum hemde ben hiç korunmadım kızlar bebek için amudamı kalkmadım şekilden şekilemi girmedik kocamla ama olmadı son iki aydır dedim yarayı yaktırınca olucak inş 3hafta önce yarayı yaktırdım ilişki 1ay yasak daha 1haftamız var düşünün eşimle diyordukki iyileşince yapılır biz ilişkiye bile giremiyordukki ben herseferinde ağlıyordum buda eşimide negatifleştiriyordu ama hep tedavi olucam bebek olucak diyordum bu ay hiç beklemiyordum bebeği 3haftadır ilişki yok çünkü büyük süpriz oldu kafanızı rahat tutun ben bebek için sıkılmıyordum bile eşim büyük destekçim ha hepimiz gibi isyanlar ediyordum ağlıyordum ama bi taraftanda aile içi sorunlar varken olmasında diyordum içten içe şimdi oldu bakalım bebek hayırlı olack ama ev içi stresler biticekmieltim başladı ah belim ah dikişlerim diye 6ay önce kıl dönmesinden ameliyat oldu dikişleri hala ağrıyor belkide doğrudur günahına girmeyeyim ama benim hamilelik belli oldu dünden beri bi dikiş başlattı söylemesi ayıp dün mangal yapıcaz keyınpeder eltime sen yak demiş oda beni söylemiş o yaksın diye bunlar bi tartışmaya başladıki kime ne diyeyim yani bakın olmamasınında hayırlısı var olmasınında belki eşimde bunları görüp beni bu cezaevinden kurtarır hiç bişey olmazsa azimli bi kızım dün düşündüm o bişey yapmazsa kpssye çalışıcam deli gibi imkanım oldukca belki memurluk kazanırda burdan kurtulurum herşeyin hayırlısı eltim çok kıskanç bi insan şimdi inanın abartmıyorum oda hamile kalır ben bişey alsam onunla benimki ondan 5tl fazla olsa laf eder sürekli benimle kıyas eder kendini sizin böyle bi derdiniz yok en azından bebeğimiz olmuyor allahtan diyorsunuz ben ne yapayım alın bebğimde oldu ama değişen hiç bişey olmicak hatta bu hassas dönemimde dahada üzülüp ağlıcam ve sadece bebeğim ve kendime yapıcam rabbim bebeğimi verdi inş bi çıkış yoluda verip beni kurtarır bu sıkıntılardan bide böyle düşünün eşiniz sizden yana ailesiyle iç içe değilsiniz ben sevdiğim için bağdan dağa geldim sevdiğim için ama halime bak

günaydın canlarrr nasılsınız bugün....

ben dün çok kötüydüm...çok.kkkk amaaa bugün iyiyim.....ve iyi olucağıma size söz vermiştim...

HERŞEY GÜSEL OLUCAK ıNŞ...kaydirigubbakcemile2

chen cıĞım lÜtfen ÜzÜlmee artıkk olsunn herkeste bır sorun var merak etme.. Ama sen lÜtfen azımlı ol ve hıÇbırŞeye ÜzÜlme herŞeey ıı olacak gÖzÜ yle bakk bebıŞıne bıŞı olmasın....ona zarar verırsın hıÇ bıŞıyı kafaya takma...senı kıskanan eltınde senı kıskanıyor ıse eĞer demekkı senın ondan fazlan var eksıĞın yok...bu ınsanlar baŞkalarına zarar vermekten baŞka bıŞı yapmazlar....ÜzÜlme cnmm lÜtfen....

Ben geldım canlarımm nasılsınız yıne kalabalık deĞılız

chencım senın adına Çok sevındım ınŞallah eŞınlede problemlerını ÇÖzersın ÇÜnkÜ bya bı sıkıntı yaŞamıŞtın dılerım herŞey yoluna gırer

Abyosuncum hoşgeldinnn nsılsın ben iğnemi oluyorum bugün son yarın kontrole gideceğim inşallah iyi haberler alırım

titanya hoşgeldin canım nekadardır bebek istiyodun hangi tedavileri gördün paylaşırmısın bizimle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…