Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

zaten Allaha havale ediyorum Allah ıslah etsin onu sadece beni değil herkese karşı böyle kıskanç huyu bu çok pis bi huy ama bak diğer konularda iyi olabiliyorda ama bu huyu bütün iyiliklerinide götürüyor herşeyde en güzel o en iyi o yapar en mükemmel o

kızlarrrrrrrr iki gündür rejimdeyimm hollywood rejimine başladımm ruh gibiyim....dün iyi geçtide bakalım bugün nasıl olcekkk...

kızlar günaydın..ben geldim..naıslsınız bugün?kaydirigubbakcemile2

h.g canım iyiyiz cok şükür yogunum biraz ütü ev temizliği birazdan cıkcam bilet alcam allah nasip ederse yarın izine cıkıyoz biletten sonra hastaneye kan vermeye gitcem dua edin benim için oran havuza hastane avuz karsılıklı cıkıştada inşallah güzel haberleri alırım coooooook işim var bu sıcakta

ayy cheniğimmm bizim ailedede var birtane merak etmee ben bilirimm allahtan çok içiçe değilizz....

yok be güzelimmm ne adet var nede bebiş...dünde hayıta başladımm bakalımm ne olacak...nede adet belirtisi var...

hayırlısı olsun canım olursun inşallah ya bu adet getirici iğnelerden kullandınmı hiç

ama şunuda söyliyeyim bu durum beni çok üzdü ne oduda bukadar kırılcak nolduda kimse girmiyo

ayy cheniğimmm bizim ailedede var birtane merak etmee ben bilirimm allahtan çok içiçe değilizz....

ya bide ben altlı üstlüyüm keseler bir yok benim kocam daha çalıştı yok ben daha güzelim yok öle yok bmöle kompleksli benden kısa ve kilolu gecen bi takım gösterdi nişanlıyken buna oluyordum ben felan 16yaşında evlenmiş bende dedimki o bana olur olmaz dedi ben nişanlıyken bana zor oluyordu bi giydim üstüme lup oturdu akşama kadar surak astı bana ya benim kabahatim ne he sanmayınki zayıfım bende boydan gözükmüyor 44giyiyorum yoksa:)ya herşey kıyas ben bişey alayım aynısını alır kızlar anneme süpriz yaptım dün eşimle bebek tulumu aldık anneme ananecim dedecim 9ay sonra elini öpmeye geliyoruz diye mektup yazdım bebek tulumuyla yolladım ay şimdi kargo gitmiş o ağladı bende ağladım ay kötü oldum niye söylemedin diyor sanki ben biliyordumda:)

ayy chenciğimmm...valla bu eltinden allah sana sabırlar versin....güldüm amaa...kızz bende 44 bedenim...ama boy var göstermiyoo...

ayy anacımmm kimbilir duysa bebişim olacağınnı kim bilir nasıl sevinirdir...kısmet değil daha zamanım gelmemiş demekki...

hee duymadım ama ilaç kullanmıyorum cnmm sadece bebek aspirini içiyorum...ilaçlarımı bıraktım .dr. verdiğinide kullanmıyorum...hayıt içiyorum 10 güne belli olurmuş etkisi...

hoşgeldin nilay cığım....

mercanayşecik güle güle...bende çok kırgınımm eskisi gibi 10-15 kişi toplanamıyoruz 1 topikte ....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…