Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

34 nesli pko polikistikover demek yani adet olmadığın için yumurtalar atılamıyor ve rahimde kist oluşturuyor edt olunca atıyosun ama hamile kalmanı engelliyor tüylenme yapıyor

Benim son 1 yılda 6-7 defa olmuştur. Bu ay bide soğan kürü yapmadan incir kürü yaptım 24ünde adet olmam gerekiyordu acayip kasığım agrıyor sabah testte yaptım negatif çıktı

Kızlar bi gazetede kdın tüp bebek tedavisni yarım bırakmış hamile olduğunu anlamamış ve son aylarında agzım var diye dr gitmiş hamile çıkmış. Sen nelere akdirsin yarabbim

mrb kızlar inş bi gün hepimiz burada hamileliğimizin nasıl geçtiğini konuşuruz okadar çok istiyorum ki inş hepimize o günleri gösterir rabbm

bende kist veya hiç bir şey yok çok şükür ondan bende sadece incir kürünü yapıyorum yeni başladım 3 gün felan oldu ama hiç bi yan etkisini görmedim ki zaten ibrahim saraçoğlunun kürlerini uygulayan herkes çok memnun sonradan akıntısı gelen arkadaşlar bence incir küründen değildir eğer ilaç felan kullanmışsanız ağrı kesici felen ondan olabilr

soganı deneseydın once keske herseye ıyı geldıgını soyluyolar hep bır tanıdıgım adetten kesıldıgı halde ıcım temızlensın dıyerek yapmıs az adet bıle olmus o derece etkılı yanı ıysallah sanada ıyı gelır normalde tedavısı yapılıyo ama dımı

X