Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

iklimcim msj buu

çok sinirliyiiiiiimmmmmmmmm
benim kız üstünü batırmış okulda pantolonu badisi sviti hep keçeli boya etmiş
bende ceza verdim banyoya soktum bunu yıka elinde çıkar boyaları dedim
oda çamaşır suyu dökmüş hepsini mahvetmiş kötükedihüso
gebertmek istiyorum ben bu kızı yaaaaaaaÇok üzgünüm çoook Çok üzgünüm çoook

iklimcim 5055 sayfaya bak..uyarıyı göreceksin..yaklaşık son 150 sayfayı sildiler..

kızlar bence 1111 nikli kullanıcı şikayet etti..çünkü şimdiye kadar 5000 küsür olmuş sayfaya şimdi uyarı yapacakalarr..bu işte bir iş var...neysee....

:roflol::roflol::roflol::roflol: ayy çok güldüm...yapma be vildancığım yazıktır yavrucuğa...olur böyle şeyler annesi..üzülmüştür oda..aynı şey küçükken benimde başıma geldi..annem çok kızmıştı...bende ağlamıştım...bence yapma üzülmesin..küsmesin sana....turkbayragi

kız vildan dokuma çocuğa ne olursun benim için birşey yapma lütfen kıyamam ben ona yaaa çoçuk o daha yaaa küçük bebe yaaa elleme tombişimi teyzesi kurban olsun onu yaradana elleme lütfenn

nedne ondan şüpeleniyorsun birşeymi oldu ben geçmişi okuyamadım daa

kızlaaarrrrr nasılsınız canlarım.....ben geldim ....
hoş geldin güzelim nasılsın dinlendimi güzelce

aaa kızlar uyarımı geldi....üzüldüm valla...halbuki biz biçok şey paylaşıyoruz hergün....
sabahtan akşama kadar burada olunca başka konularda açılıyor ister istemez.....

hoşgeldin gülüm..ben çıkıyorum...ne yapalım...artık ya akşama girerim yada yarın görüşürüz...

HEPİNİZİ ÖPTÜM ANACIĞIM.... :1ninca::1ninca::1ninca: sırnaşık şeysırnaşık şey

evt kızlar çok iyiyim gerçekten kendimi iyi hissediyorum....nerdeyse ohhh çekeceğim ya üzerimden bir yük kalktı......ne bileyim hamile kalmak istemiyormuydum acaba kızlar yaww...böyle bi tuhafım....neyse allah hayırlı evletlar sağlıklı evlatlar nasibetsin hepimize..kafaya takmakta yookk sallayın gitsin.....olacağı varsa olur....incir suyuna devam kızlar)))))))

kızlar meraba nasılsınız?ben hiç iyi değilim valla(
az evvel dr dan geldim klomene rağmen tek bi yumurta bile yok görünürde..dr 1 tane "gonal-f" diye iğne verdi.ilkini yaptı 1 hafta her sabah eşim yapıcak iğneyi karnımdan.ama nedir şimdi bu bilen var mı?daha önce kullanan oldu mu kızlar bu iğneyi yaa?çok mutsuzum,umudumu kaybediyorum galiba ben (

Son düzenleme:
aaa kızlar uyarımı geldi....üzüldüm valla...halbuki biz biçok şey paylaşıyoruz hergün....
sabahtan akşama kadar burada olunca başka konularda açılıyor ister istemez.....
evet malesef uyarı aldım msj silinde gerçi sayfalar rahatlıyacaksa silimesini tercüh ederim ama uyarı şeklinde olunca insna üzlüyor
güle güle canım ama bana şu 1111 olayını söyle çatlıyacam şimdi

Çok üzgünüm çoook kız daha dün dedimki bu kotun çok güzel sana çok yakışıyo dedim
svitide yeniydi oda çok güzeldi
dövmedim ama çok sinirliyim şimdi valla kendi kendimi yiyom
bitane soytarı arkadaşı var bu yine onunla oturmaya başlamış kız iyice zıvanadan çıkıyo ne zaman o kızla oturmaya başlasa
ellerinide hep boyamış
neyseki tayin gidiyolar sınıftan gidecek soytarı kötükedihüso

aayyy ya yalnıs anlasıldık heralde üzüldüm

hoşgeldin kuşum
gidip banyoyu toplayım kafayı yiycem sinirden
ya kızma çocuğ boşver gülüm yaa
çıkıonmu tamam cnm grşrz öpkaydirigubbakcemile5

nilüfercim hoşgeldin canım nasılsın bayadır yazamamıştım ama takip etmeye çalışıyodum kürtaj olucaktın galiba çoook geçmiş olsun nasıl oldu seninkidemi geç döllenmeydi ilk ne zaman yapmıştın kanda test ve kaç çıkmıştı ben durumumu 2 sayfa öncede yazdım okursan seninde fikrini öğrenmek istiyorum

harikasın nülüfersin hep böyle ol devam tabiki bende adetim gelsin başlıyacam hayırlısıyla
canım umudunu kaybetme bir tek klomen kullanıpta yumurtası gelişmeyen sen değilsin merak etme sanırım o verdiği iynelerde yumurtaların oluşsun diyedir hiç meraklama bitanem sıkmada kendini nezaman ölücez ozaman umutlarımızda bitecek ölünceye kadar umut etmeye devam turkbayragi

Dur bulum kızın yazdıĞını ya sanırım onun kınden sonrasını sıldıler dur bakım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…