Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

kız vildan dokuma çocuğa ne olursun benim için birşey yapma lütfen kıyamam ben ona yaaa çoçuk o daha yaaa küçük bebe yaaa elleme tombişimi teyzesi kurban olsun onu yaradana elleme lütfenn
yok dokunmadım ama çok sinirliyim çok korktu benden
korksaki ne yine yapıyo yine
adamın işi ne o batıracak ben temizliycem
o yırtacak kıracak babası alacak :1closedeyes:
canım daha iyi ol inşallah bundan sonra da seni eskisi gibi görmek istiyoruz cnm alkisalkisalkis

cnm bendede yumurta oluşmadığı oluyodu o zaman klomenin dozunu arttırıyodu dr
ganol galiba yumurta oluşturmak için bi iğne tam bi bilgim yok ama

mrb canım klomen bendede işe yaramıyo drum menogon iğne vermiti bana

bu kadar canım aynen valla herşeye rağmen hayat güzeldirŞeniz

nilüfer hoşgeldin canım nasılsın iyimisin zaten topikten uyarı aldık nasılsın diye sormayacakmıyız acaba:enbuyukkk:

boşver çocuk o daha güzellerini alırsınız canım benimm
benim kuzenimin kız koltuklara halılara her yere oje dömüş çıkarıncaya kadar canı çıkmış kızın ama ne yapacak çoçuk o olur böyle şeylerrr

kızçalarım ben kaçıyım eşim geldi öpüom sizleri yaprak dökümünden sonra görüşürüzz byy

kız zamanında biz neler yaptık kimbilir ben hiç unutmuyorum annemin bizim arkamızdan süpürgeyle koşturduğu günleri zavallı kadın abimle benim aramda bir yaş var ikimiz birden yapmadığımız kalmazdı

güle güle cnm görüşürüz
ya kızma çocuğ boşver gülüm yaa
çıkıonmu tamam cnm grşrz öpkaydirigubbakcemile5

kızdım ama geçti gitti
bidaha yapsın Çok üzgünüm çoook
aman neyse yaa kot yeniydi daha gönderiyimde boyattırıyım bari

hayır bir kotun çok bi değeri yok
kilolu olduğu için her kot olmuyo
büyük beden alıyoz paçalarını kestiriyoz
keşke zayıf olsa aramasak kolayca bulsak sorun etmiycem
hep jile giymek zorunda kalacak böyle giderse yada eşofman :mymeka:

Evet vıldancıĞım daha gÜzellerını alırsın cnm.

Kızlar bulamaım okıŞının gÖndersını gerÇekten ondan sonrakıler sılındı sanırım...neyse ben Çıkıyorum ÖpÜldÜnÜz...zaten bırını ıŞyerınde beklerken 1 saat geÇ kaldım.....

ÖpÜyorum sızı kıb. Hay. AkaŞmlar...

aboooww koltuklarıma hele bi yapsın
hele bi halıma leke yapsın kötükedihüso
kızçalarım ben kaçıyım eşim geldi öpüom sizleri yaprak dökümünden sonra görüşürüzz byy
güle güle cnm görüşürüz Şeniz
kız zamanında biz neler yaptık kimbilir ben hiç unutmuyorum annemin bizim arkamızdan süpürgeyle koşturduğu günleri zavallı kadın abimle benim aramda bir yaş var ikimiz birden yapmadığımız kalmazdı

ayy evet yaa bende çok fenaydım sırnaşık şey
neyse güldürdün beni
bu eski hatıralar koz olarak bi kenarda dursun bidaha sişnirlenirsem hatırlar sinirlerime hakim olurum sırnaşık şey

güle güle cnaımm görürşüz kendine iyi bak byy

meraba canım iyi olmaya çalışıyoz gonal f olması gerek tarif ettiğine göre bende kullandım çünkü ondan ilk önce bana bak bakım sen klava: ne bu umutsuzluk ben 6 yıldır uğraşıyorum ama senin kadar umutsuz olmadım umutsuzluk yok ilk önce bu konuda anlaşalım şşimdi sorduğun sorunun cevabını veriyom ben 7 ay klomen kullandım 7 ay hamile kaldım 2 aylıkken düşük oldu ara verdim tekrar başldım bu sefer göbekten yapılan iğnelere ilk bi kaç tanesini eşim yaptı sonra alıştım kendi kendime yaptım ilk ay olmadı adet oldum 2 ay nihayet hamile kaldım oda bir bucuk aylık düştü doktorum 6 aylık tedavide olmazsa aşılamaya geçicez dedi aslında direk ben aşı istiyodum herşeyde bi hayır vardırya hamile olmam aşı fikrini tamamen söküp attım kafamdan şubatta düşük yaptım gecen ay başlamam gerekti ama bi türlü nasip olmadı randevu alamadım hani adetin 2 günü başlanılıyo ya tedviye oda öyle geçti bu arada çok kilo aldım şimdide kilolarımdan kurtulup tedavime devam etme kararı aldım herşeyde bi ayır vardır üzme tatlı canını inşallah faydan olmuştur sana canım kaydirigubbakcemile5

işte o meşhur mesaj ben buldum

beni güldürdün yaa allah senide güldürsün canım yaa
hem öyle böyle değil kızın koltuk takımları krem reng sen al kırmızı ojeyi bir güzel bütün koltukları boya sonrada halıyı boya ağlaya ağlaya bir gün boyunca çıkaracam diye uğraşmış en son kayın valdesi gelmiş birlikte hem ağlamışlar hem silmişer ama çok komik yaa daha küçük kız 3 yaşında aklı ermiyor garibimin 10 kutu aseton dökmüşler üzerine :roflol::roflol::roflol:

evet yaa çok şer oluyo küçük çocuklar :roflol: zavallıcıklara bisürü iş çıkmış

bazen vazgeçiyorum çocuk yapmaktan
şimdi benim kızda kocaman olduya daha bi zoruma gidiyo çocuk bakmak
ayrıca bizimde oje maceralarımız çok oldu
ojeyi yasakladığımız halde her market alışverişinde atıyo sepete
hanfendi kimseyi takmıyo bile

selam 22 yasındayım ve 9 aylık evlıyım 2 ay korunup bıraktıktan 4 ay sonra hamıle kaldım fakat kımyasal gebelık sonucu dustu 2 ay oldu gelen gıden yok cok istıyorum ben bebiş:çok üzgünüm:senağlama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…