Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

sdfertet.gif

işte bu vildoşum olmuşmu alkisalkisalkis

ne güzel olmuş öle bizimde bebiş olunca bizede örecekmisin

kızlarrrrrrrrrrrrrrr nasılsınızzzzzzzzzzzzzzz bende iyiyim çok şükür kaydirigubbakcemile2 dün diyetisyene başladım çok mutluyum zayıflıcaam inşallah ve bebişimi daha kolay kollarıma alıcam :ecrin_bebek: o yaramazlıklar yapıcqak ben poposunu ısırıcam :emir_bebek: yaaa çok mutluyum ha bide endokrinoloji uzmanına gittim ilk bana bi sürü tahlliller yaptırdı beta hcg baktı ilk defa sonuçu tam 1 çıktı acaba diyorum yanına sıfırları koymayı unutmuş olabilirlermi kaydirigubbakcemile3 adetine kaç gün var dedi bende 3 gün var dedim ne dedi biliyonuzmu hiç yakında adet olacakmışın gibi gözükmüyo değerlerin bende ilk değerim 1 çıktı dedim ve benim içime bi kuşku düştü acaba geçmi döllendi benim yumoşcuk nette araştırdım öyle olan varmış adetini 4 geçmiş sonuç 2 çıkmış 2 gün daha gemiş idrardan bakmış silik bi çizgi belirmiş başka biriside demiş ona eczacı kalfasıyım bendede aynısı oldu geç döllenme olabilir dikkat et kendine gerçi benim adet günüm ayın 5 ne diyonuz fikirlerinizi paylaşırmısınız lütfeeeeeeeeeennnnnnnnnnnnnnnnnnnnn :Saruboceq:

canlarım ben birazdan çıkcam :)) benim msnde bi ifade var onu kullanabilsem böyle bakıyo sonra kaçıyo süper ama kulllanmaıyorum

hehehe....espri yaptımm beni atmazlarsa iidir....

azcık gülelim dedim...

bu arada ben patiği vildana yapıldı sandım..oda güsel dime..hehehehe

bu aralar ii değilim...beni mazur görün...:tomato:

vildancığım senin bızdık kaç yaşında idi???
8 yaş 3 aylık

birde vildancığım o resimdeki sen misin? merak ettim cnm.
yok canım o charlize theron
bende ona benziyorum ama başım kapalı
açık halim aynı olduğunu söylüyolar
bende iyiyim canım bu aydan hiç ümidim yok artık kendi haline bıraktım yumurtlama dönemini de bıraktım ne zaman olursa hayırlısıyla ammaaaaann yaz geldi artık sıcaklarda hemen olurmuş bende fazla üstüne düşmeyim bakalım olur belki
inşallah cnm valla hamile kalmak için en önemli şey sıcak tutmakmış kendini zaten
bende çok kalın giyiniyorum
diloş çok güsel...Rabbim vildana giydirmeyi nasip etsin.... :emir_bebek:
amin de bana örmedi cnm yiğenine ördü-tatlicadiarzu-

saol cnm iyiyim çok şükür sen nasılsın opuyorumnanaktan

canım benim ev olsa iyi kaynanam geçen yün dökmüş hepsi elimden geçti anlarım biraz yün işinden
annemin evide sadece bana ait kocaman ev ölüyom temizleyene kadar
hayırlısıyla bi hamile kalsam en azından hamile der kimse iş beklemez ama şimdi bütün gözler bende
herkes benden bekliyo:nazar:

o bebeğin yiyecek nasibi varmış cnm
herkes düşsün diye neler yapıyoda bebekler inadına düşmüyo
bizimkide sakınırsın düşer
keşke dikkat edebilsek cnm
ne yapcan canım haklısın esasında ama yinede çok ağır işler yapmamaya çalış

sdfertet.gif

işte bu vildoşum olmuşmu alkisalkisalkis
ellerine sağlık dilnurcum harika olmuşş kız bende bebek battaniyesi örüyorum arkadaşıma bebeği olacak bitire bilirsen bende resmini çekeyimde bakın sizde çok güzle oluyor civciv resmi var üzerinde

kızlarrrrrrrrrrrrrrr nasılsınızzzzzzzzzzzzzzz bende iyiyim çok şükür kaydirigubbakcemile2 dün diyetisyene başladım çok mutluyum zayıflıcaam inşallah ve bebişimi daha kolay kollarıma alıcam :ecrin_bebek: o yaramazlıklar yapıcqak ben poposunu ısırıcam :emir_bebek: yaaa çok mutluyum ha bide endokrinoloji uzmanına gittim ilk bana bi sürü tahlliller yaptırdı beta hcg baktı ilk defa sonuçu tam 1 çıktı acaba diyorum yanına sıfırları koymayı unutmuş olabilirlermi kaydirigubbakcemile3 adetine kaç gün var dedi bende 3 gün var dedim ne dedi biliyonuzmu hiç yakında adet olacakmışın gibi gözükmüyo değerlerin bende ilk değerim 1 çıktı dedim ve benim içime bi kuşku düştü acaba geçmi döllendi benim yumoşcuk nette araştırdım öyle olan varmış adetini 4 geçmiş sonuç 2 çıkmış 2 gün daha gemiş idrardan bakmış silik bi çizgi belirmiş başka biriside demiş ona eczacı kalfasıyım bendede aynısı oldu geç döllenme olabilir dikkat et kendine gerçi benim adet günüm ayın 5 ne diyonuz fikirlerinizi paylaşırmısınız lütfeeeeeeeeeennnnnnnnnnnnnnnnnnnnn :Saruboceq:
hadi bakalım canım hayırlısı olsun
:1ninca::1ninca::1ninca::1ninca::1ninca: hepimiz saklandık bizi bulamazlar

noldu kızım sana:roflol:

dilnur çok güzell

diloş çok güsel...Rabbim vildana giydirmeyi nasip etsin.... :emir_bebek:

ne güzel olmuş öle bizimde bebiş olunca bizede örecekmisin

ayyy canım eline sağlık ne kadar güzel yapmışsın harika olmuş :lepi:
kıs sen ne kadar beceriklisin maşallah :nazar:

ayyy çok güzelmiiişşş eline sağlıkkkk

teşekkür ederim canlarım hepinize örcem hepinize opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

canım geç döllenme olabiliyor inşallah seninde öyle olmuştur escalesin öyle olmuştu umarım seninde öyledir birlikte halay çekeriz
dietisyenede başlamana çok sevindim kilolardan kurtuldumu insan gerçi benim halen var ama 14 kilo verdiğim için kendimi kuş gibi hissediyorummm

X