Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

kılsarr çok kalamıcak bu akşam yemeğe davetliyim hazırlanıyorum giyiniyim çıkcam annemdeydim bugun oyusden giremedim birasdan çıkarımm okişş

canım ozaman en iyisi test yapmak hadi hayırlısı :Saruboceq: inşallah bir yiğen daha geliyordur:emir_bebek:
kız daha adetime 1 hafta varr ben 15 inden önce yapmam

canlarrr bende replenmek istiyorum... :1shok: mafoldumben
ben verdim kuşum ağlama

iltercim geçmiş olsun canım dikkat et kendine.
saol canım bundan sonra denize girmiyecem senağlamasenağlama

saol hayatım Şeniz opuyorumnanaktan
canım belkide ummadığın zamanda gelir bebişin hiç belli olmazki bu işler öyle 3 yumurtaya 5 yumurtaya bakmıyo süprizde yapabiliyo
belkide hamilesindir hiç belli olmaz :Saruboceq:KK43:inşallah )
bilmiyorum umutlanmak istemiyorum geçen ay perişan oldum 1 hafta kendime gelmedim günlerce ağladım bu ay öyle olmuyacam canım onun için umutlanmıyorummm
canım sana ve birkaç kişiye daha rep veremiyorum belli bir süresimi var bunun
evet belli süresi yokta bir kişiye verdinmi ondan sonra 20 kişiye daha vermen gerekiyor tekrar vermek için

ya çok sancım var :1shok:mafoldumben:bbo:kafamçokkarıştı
canım sende kola iç
tatlı ye
ballı papatya çayı iç
adet sancılarına iyi gelir
kanka vildoşum hbuldummm iltercim a.s. h.b.

selam cnm
kızlar mesaj silmek eskidende vardı yeni bişey değilki
arada site güncelleniyor
gereksiz mesajlar siliniyo
keşke daha fazla silseler daha iyiya sayfa sınırını aşmamış oluruz

[sıze="2"][color="ındigo"]abyosun canım merhaba da ben sana puan veremiyorum neden?vermişmiyim acaba bi baksana[/color][/sıze]

bende onu diyorum...sanırım biri şikayet etti...öyle ce girip uyarı yaptılar...üstelik gerçekten aynı şeyi bende yazdım şimdi sayfalar 5000 küsür oluncamı gördüler..bu kadar ii sohbetimiz olduğunu...

görse ne olcak slm vermek kötü bişi deilki allahın selamını mı esirgeyelim bence birileri bu topiği kapattırma niyetinde kaldıramadı burdaki herkesin birbirine olan samımıyetini bide o kadar sayfa geçmiş neden buraya kadar gelmeden önce deilde şimdi böle bişi çıktı var bunda bi iş ama ne neyseee biz kendimize bakalım dimi :enbuyukkk:

slm canım nasılsın bakalım iyisindir umarım canım benim

ya çok sancım var :1shok:mafoldumben:bbo:kafamçokkarıştı
geçmiş olsun canım bir ağrı kesici alsaydın bari yaaa

merhaba hoş geldinnn

kılsarr çok kalamıcak bu akşam yemeğe davetliyim hazırlanıyorum giyiniyim çıkcam annemdeydim bugun oyusden giremedim birasdan çıkarımm okişş
tamam canım sen bak işlerini halet oh ne güzel birde beni yemeğe davet etsede bende düşünmesem ne yapacağımı

adet sancısı için sıcak banyo hem kasları gevşetiyor ve vücudu rahatlatıp söküyormuş..ben adet olunca öyle yapıyordum.. birde iğne oluyordum...hey gidi günler heyyyyyyyyyyy... bir insan bu kadar mı adeti 4 gözle bekler...ya gelsince sancım olsun...ben onu iyileştiririm... :roflol::roflol:

merhaba cnm hoşgeldin Şeniz
ohh ne güzel bende yeni geldim davetten çok yedim verdiğim kiloları geri alacam kafamçokkarıştı
kız daha adetime 1 hafta varr ben 15 inden önce yapmam
bilmiyorum umutlanmak istemiyorum geçen ay perişan oldum 1 hafta kendime gelmedim günlerce ağladım bu ay öyle olmuyacam canım onun için umutlanmıyorummm
cnm şöyle kabaca bi hesap yaparsak adetin 1. gününden sayarız 14. gün yumurtlama günü değilmi
ondan 14 gün sonrada adet günü
eğer 1 hafta varsa adetine buda demek oluyoki sen geçen hafta yumurtladın
eğer oda döllendiyse haftaya belli olur
benimkinde öyle olmuştu cnm seni boşu boşuna umutlandırmak istemem ama belirtiler oluyo göğüslerde hassaslaşma belde ağrı falan

hoşgeldin canım nasılsın :1ninca:

hoşbuldum
bana demedin ama şu ninca hoşuma gitti :1ninca: :roflol:

adet sancısı için sıcak banyo hem kasları gevşetiyor ve vücudu rahatlatıp söküyormuş..ben adet olunca öyle yapıyordum.. birde iğne oluyordum...hey gidi günler heyyyyyyyyyyy... bir insan bu kadar mı adeti 4 gözle bekler...ya gelsince sancım olsun...ben onu iyileştiririm... :roflol::roflol:
ayy canım kıyamam ben sana adet yolu gözlermişş farlutan içsene be güzelim

farlutel duphaston artık hiç biri fayda vermiyor sökmüyor be güzelim. bende civanperçemi hayıt vs. aldım bugün 18. günüm içeli ama daha bir etkisin görmedim..bugün biraz ağrım var gerçi hastalanmasamda yum. günlerimde ağrım oluyor..inş. bu adet sancısıdır....ilaçar artık banamısın demiyor vücut sanırım bağışıklık kazandı...:KK43::KK43::KK43: :nazar:

cnm şöyle kabaca bi hesap yaparsak adetin 1. gününden sayarız 14. gün yumurtlama günü değilmi
ondan 14 gün sonrada adet günü
eğer 1 hafta varsa adetine buda demek oluyoki sen geçen hafta yumurtladın
eğer oda döllendiyse haftaya belli olur
benimkinde öyle olmuştu cnm seni boşu boşuna umutlandırmak istemem ama belirtiler oluyo göğüslerde hassaslaşma belde ağrı falan
canım geçen ayın 12 de adet oldum 26 ila 31 arasında yumurtlama günümdü adetlerim 34 gün de bir geldiğini hesaplarsak birdahaki adetim 14 gelecek son 2 aydır 2 gün geç geliyor çünki
ama benim adet dönemlerimdede hiç gögüslerim sızlamaz şimdide sızlamıyor aynı adet olacakmışım gibi belim hafif hafif devamlı ağıyor akıntım var ve kasıklarımda batmalar oluyor
ama yinede heveslenmiyecem olursada hayırlısı olsun üzülmek istemiyorum artık
tabi bu saydıklarım psikolojikte olabilir ki öyledir görürsünüz bak buraya yazıyorum yine kırmızı kartı gördüm diye gelecem burayaaa delikafaduldendelikafadulden

canlarım sağolun valla geç okuyom ondan cevap yazamıyom :))) sizi çok seviyom şakkıdı

X