Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

ilter canım geçmiş olsun ayakları sıcak tutalım lütfen ne gelirse ayakları üşütmekten gelir

gıııııııııııııı benimki aradı geliyomus hadi byyyyyyyyyyyyyyyy bendeki sansa bak yawffffffffffff

canım geçmiş olsun
deniz soğukmuyduki üşüttün canım
şöyle sıcak sıcak kuma gömseydin kendini
senin şimdi kendine çok dikkat etmen lazım canım yaa üşütmeye gelmez
akşam ayaklarına varsa sıcak termos koy
yoksa sıcak suya koy
geçmiş olsun cnm :1hug:

önce bana ver kıs
ağzımla istemesem kimse vermiyo küserim bak haa :dilcikar:
canım ben verdimmm vallahi sen istemeden
yaa deniz soğuk değildi özellikle öğleden sonra sıkcakta girdim sadece 5 dk kaldım suda hemen çıktım bilmiyorum ki ya psikolojik yapıyorum kendi kendime ama bu ay kafayada takmadım umursamadım yani elimden geldiğince geçen hafta yumurtalam günümdü ama umutlanmak istemiyorum artık hamilemiyim değilmiyim diye düşünmek istemiyorum ama kafamdanda atamıyorum delirecem yakında yaaaa senağlamasenağlama

yaa deniz soğuk değildi özellikle öğleden sonra sıkcakta girdim sadece 5 dk kaldım suda hemen çıktım bilmiyorum ki ya psikolojik yapıyorum kendi kendime ama bu ay kafayada takmadım umursamadım yani elimden geldiğince geçen hafta yumurtalam günümdü ama umutlanmak istemiyorum artık hamilemiyim değilmiyim diye düşünmek istemiyorum ama kafamdanda atamıyorum delirecem yakında yaaaa senağlamasenağlama

canım ozaman en iyisi test yapmak hadi hayırlısı :Saruboceq: inşallah bir yiğen daha geliyordur:emir_bebek:

vildancım sana da rep vereyim ama nolur nasıl vereceğimi yaz da ben de vereyim inan bilmiyorum
cnm kötü içerik butonunun yanında gri renkli terazi ikonuna tıkla kime vermek istiyosan onun mesajındaki teraziye ama
kızlar ben yine geldim eşim daha cıkmamıs işyerinden bende bes dakika dedim gireyim
hoşgeldin canım opuyorumnanaktan
slmmmmmm zemuszemus
selam cnm sende hoşgeldin opuyorumnanaktan
gıııııııııııııı benimki aradı geliyomus hadi byyyyyyyyyyyyyyyy bendeki sansa bak yawffffffffffff
hehe güle güle bacım sonra görüşürük Şeniz
kızlar ben çıkıyorum..kendinize iyi bakın..yarın görüşürüz..byee
güle güle cnm kendine iyi davran Şeniz
saol hayatım Şeniz opuyorumnanaktan
canım belkide ummadığın zamanda gelir bebişin hiç belli olmazki bu işler öyle 3 yumurtaya 5 yumurtaya bakmıyo süprizde yapabiliyo
belkide hamilesindir hiç belli olmaz :Saruboceq:KK43:inşallah )
kimse bana cevap vermiyormafoldumben

canım ben cevap yazdım sana Şeniz

ahh gülüm...bende sabahtan beri çekiyorum...kasıklarımın sancısı dizlerime vuruyo..birde belim aprıyo..sanırım üşüttük...hemen sıcak bir banyo yap...ayaklarınada sıcak su torbası ii gelir ayk. sıcak tut.. .

tmm cnm görüşürüz sonra öptüm seni.. Şeniz
öyle yapayım canım birde öyle deniyelim bakalım inşallah iyi gelir okadarda dikkat ediyorum ama hayırlısı artık

slmmmmmm zemuszemus
slm cnaım hoş geldin

ilter canım geçmiş olsun ayakları sıcak tutalım lütfen ne gelirse ayakları üşütmekten gelir
saol canım ya okadar dikkat ettim ama yinede oluyor kız geçen sene nisanda denize girdim ben bu sene korkumdan yeni girdim 5 dk onunda ama olacak işte

güle güle canım görürşüzzz

kızlar ben çıkıyorum..kendinize iyi bakın..yarın görüşürüz..byee
sanada güle güle güzel bayan
kimse bana cevap vermiyormafoldumben
rep vermek için diyorsun sanırım vildan yazmış ama bende yazayım herkesin msj üzerinde tarazi var orayı tıka yorumunu yap tamam de bukadar
ayrıca sana gelen repleride kulanıcı panelinden görebilirsin

slmmm cnm
(editör görmesin.. kafamçokkarıştı )

görse ne olcak slm vermek kötü bişi deilki allahın selamını mı esirgeyelim bence birileri bu topiği kapattırma niyetinde kaldıramadı burdaki herkesin birbirine olan samımıyetini bide o kadar sayfa geçmiş neden buraya kadar gelmeden önce deilde şimdi böle bişi çıktı var bunda bi iş ama ne neyseee biz kendimize bakalım dimi :enbuyukkk:

X