Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

dikkat et yavaş salla sende şu sopayı sinirlenmekaydirigubbakcemile3
dediğin doğru hadi ben çıkıyorum desem dolar taşar burası ben çıkınca herkes burada oluyor biz oluncada kimse olmuyor...
canım sultana selamlarınızı söylüyorum,sultanda belenaya iletiyormuş...

kaydirigubbakcemile3öyleyse bizde gider gibi yapıp saklanalım onlar gelince ceeeee yaparızsırnaşık şeysırnaşık şey

beryal,vildan,dilnur,okyanus,papatya,pınk rose,smhsmh,interhat veeee diğer k.k güzel bayanları nerelerdesiniz,başka topiklere aramaya gelicez şimdi...citosun oklavayı sallanmaktan kolları yoruldu.

hakçacım gördüm canım çok şükür sağda 1 tane sağlıklı yerleşmiş dedi.soldada 2 tane daha karartı gördü ama emin olamadı bunlar keseyse daha büyümemişler dedi.bebeğim 5 haftalık...inşallah kalp atışlarınıda duyarım...

beryal,vildan,dilnur,okyanus,papatya,pınk rose,smhsmh,interhat veeee diğer k.k güzel bayanları nerelerdesiniz,başka topiklere aramaya gelicez şimdi...citosun oklavayı sallanmaktan kolları yoruldu.

valla sabah sabah beni güldürdün Allahta seni güldürsün emii:roflol::roflol::roflol:

sanalem cnm cok üzüldüm ama bence zaten cocuğun varmış bitane bi problem olsa o olmazdı başka bi dr daha git bence hemen üzitsizliğe kapılma moralini bozma cnm herşeyin hayırlısı inş..

sonuçlar çok kötü çıktı.. Normal yolla hamile kalamazsın dedi dr.. Ama nasıl oluyor bir tane çocuğum var...allahım ya.......

Allah Allah nasıl oluyorda böyle birşey söylüyorlar ya...
benimde bir arkadaşımın tiroid problemi vardı doktor asla hamile olamazsın demiş oda nasıl olur zaten benim 1 çocuğum var demiş. ben anlamıyorum bu doktorları...sonuç olarak ne çıktı ki canım?

X