Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

kızlar size birşey soracam benim kasıklarım ve belim ağrıyama başladı birde akıntım var biraz nedne yaaa yumurtlama günümüde geçtim pazar günü denize girdim üşüttüm mü acaba yoksa hamişmiyim sizce hangisi

ArkadaŞlar ben geÇmıŞ sayfaları okudum geyık yapan arkadaŞlar kızmasın ama amaca uygun veya amaca yakın kullanmak daha ıyı hamılelık ve kalamama Üzerıne konuŞulsa ıyı olur sankııııııııııııııııııııı

iyi sayılır belim ağrıyor kasığım ara ara batıyor sanki adet olacakmışım gibi daha adetime 1 haftadan fazla var nende böyel anlamadım canım yaaa

hım valla bılmıyorum kı cnm usutmuşte olabılırsın denıze gırdım dıosun belkı ondandır yada bebeış vardır bılmıyorum kı

canım zaten burda herkes amaca uygun konusuyo burda cok uzun süreden beri birbirini tanıyan ve dostluk kuran arkadaslar var yani birbirlerini herseyini bilen insanlar onunu için burda nasılsın degişiklik varmı gibi sormak yada kac yıldır bebek bekleyen birini acısını birazda olsa hafifiletip unutturmak için yapıyoruz o sizin geyik dediğiniz seyi neyse ama bundan sonra herkes dikkat eder ama yinede amaca uygun konustugumuza inanıyorum ben en azından

arkadaslar hepimizin kasiklari agriyo ve beli akinti oluyo hepimiz ayni dusunuyoz hamismiyim diye piskolojikmi oldu bizde bunlar cok calismalardami acaba:çok üzgünüm:

Benımde aynı belım aĞrıyo kasıklarım sabahtan berı aĞrıyo bırde mıĞdem bulanmaya baŞladı...sanırım psıkolojık...ama kasıklarım Çok kÖtÜ sabahtan berı sancıdan ÖlÜyorum...

AY TAMAM TATLIM KIZMAYIN BEN İKİ ÜÇ GÜNDÜR VARIM ÇOK BİLMİYORUM VARSA DİYE SÖYLEDİM.... BEN BİŞİ DEMEDİM KOYKTUUUUUUUUUMMM.....sengözlerimebaksanab

arkadaslar hepimizin kasiklari agriyo ve beli akinti oluyo hepimiz ayni dusunuyoz hamismiyim diye piskolojikmi oldu bizde bunlar cok calismalardami acaba:çok üzgünüm:
vallahi canım sanırım ben üşüttüm hamile olduğumu düşünmüyorum çünki geçen ay 3 tane yumurtam oluşmuştu çatlatma iyneleri felan vuruldum ama olmadı bu ay hiç birşey yapmadım o yüzdende çok umutlu değilim ama üşütüysem o kötü olur birde onunla uğraşmak çok zorr offf offf

CNM OSMANİYECİĞİM KATILIYORUM SANA....TAM DÜŞÜNDÜKLERİMİ YAZMIŞSIN...kaydirigubbakcemile5

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…