Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

AY TAMAM TATLIM KIZMAYIN BEN İKİ ÜÇ GÜNDÜR VARIM ÇOK BİLMİYORUM VARSA DİYE SÖYLEDİM.... BEN BİŞİ DEMEDİM KOYKTUUUUUUUUUMMM.....sengözlerimebaksanab

canım beni yanlış anlama sana kızmak veya kırmak için söylemiyorum sadece hani bunca zaman istiyoruz hep düşünüyoruz burdaki arkadaslar bizim derdimizden anlıyolar arada gırgıra vuruyoruz stres atmak için aramızı tekrar hosgeldin ilk geldiğindede demiştim umarım güzel paylasımlarda bulunuruz
slm kıslarrrrrrrrr

hoşgeldin canım

vallahi canım sanırım ben üşüttüm hamile olduğumu düşünmüyorum çünki geçen ay 3 tane yumurtam oluşmuştu çatlatma iyneleri felan vuruldum ama olmadı bu ay hiç birşey yapmadım o yüzdende çok umutlu değilim ama üşütüysem o kötü olur birde onunla uğraşmak çok zorr offf offf

canım umarım bebiş vardır üşütmemişsindir bu ay bakarsın senin halayınıda cekeriz ne dersin haaaa:teytey:

evet canım 18 bekliyom valla bi heyecann insallah olur canım yaaaaa bu ay daha cok istiyorum nedense
allah hayırlısını versin canım
anacım belkide bebiş vardır olmazmı sence ne dersin birde sana çekeriz halayı he bacım
amin haytım amin pazartesi test yapıcam on gun bekleyemem ki çatlarım sen ıyı dayandın.ınsallah olmamamda hamışımdır dua edın cnm ya
canım dayanmasam ne olacak benimkini biliyorsun kimyasal olma riski vardı test yaptım silik çizgi çıktı bebişimin o ara düşme durmu vardı canım inan o haftayı allah kimseye yaşatmasın çok ama çok zor bir durum o hafta ben öldüm öldüm dirildim canım valla
ArkadaŞlar ben geÇmİŞ sayfaları okudum geyİk yapan arkadaŞlar kızmasın ama amaca uygun veya amaca yakın kullanmak daha İyİ hamİlelİk ve kalamama Üzerİne konuŞulsa İyİ olur sankİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ
tamamda canım şuan biz burda samimiyiz illaki slm veriyoruz onu bırak zaten fazlasıyla hamilelik konusunda konuştuğumuza eminim ki ben sana şunu söylüyeyim ben yumurtalama günlerimi yada ne bileyim hamileliğin nasıl olacağını burda öğrendim onu bırak o kadar kür vardı ki onları burdan yazım aklına ne geliyorsa burdan öğrendim ve şuan ilk önce allahın sayesinde tabide burdaki arkadaşların tavsiyeleri üzerine şuan bebişimi bekliyorum bundan daha iyi ne olabilir ki yanlışsam yanlışsın de canım

KIZLAR NOLUYO TOPİK KAPANIYOMUU YAAA mafoldumben

yok bacım yok topic 5000 i geçti ya bazı yazılar silinecekmiş birde geyik muhabbet etmiyecekmişiz

abyosun+, ESCALES, gelevera, hlymms, iltercakir+, meleksen, mercanayse+, orays, osmaniye80+, sekerkiz67, sulezehra+

NABERSıNıZ KIZLAR.....ÜFF BUGÜN BENıM AĞRIM ÇOK DUA EDıN ıNŞ. ADET OLCAĞIMADIR...BıR SÖKÜLSEMDEE AZCIK RAHATLASAM YETTı ARTIK KAÇ AYDIR BEKLıYORUM...:KK43::KK43::KK43:

slm kızlar nasılsınız bugün toplantım vardı gelemedim yeni haberler varmı dünden bu yana geçmişi okuyamadım

Ayyyy ayyyyyy ayyyyyyy kızarlarmıŞ konuŞun canım yanı kapanmasına sebep olmadan hanı ne ıstenmıyorsa o yapılmasın ben ıkı gÜndÜr gÜzel vakıt geÇırıyorum burda benım Şansıma mı dıyesım geldı kapanıyor

abyosun+, ESCALES, gelevera, hlymms, iltercakir+, meleksen, mercanayse+, orays, osmaniye80+, sekerkiz67, sulezehra+

NABERSİNİZ KIZLAR.....ÜFF BUGÜN BENİM AĞRIM ÇOK DUA EDİN İNŞ. ADET OLCAĞIMADIR...BİR SÖKÜLSEMDEE AZCIK RAHATLASAM YETTİ ARTIK KAÇ AYDIR BEKLİYORUM...:KK43::KK43::KK43:

hayırlısı olsun canım

slm kızlar nasılsınız bugün toplantım vardı gelemedim yeni haberler varmı dünden bu yana geçmişi okuyamadım

hosgeldin bi gelişme yok canım hamilelikle ilgili sadece bundan sonra geyik muhabbeti yapmayacakmışız

evet ya burda moralimizi düzeltiyoruz ne geyik muhabbeti ya tabiki gelince ben geldim nasılsınız giderken ben gidiyorum by bye dicez alah alah ya

osmanıye canım meleksen soyledı sende hazıran 18 beklıyomussun bende oyleyım hayırlısı hadı bakalım

X