Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

kızlar burdan konusamıcakmıyız artık bırınız acıklık getırınde ogrenelım ne yapcaz sımdı

ya kızlar o sohpete girin orda geyik konusmalar var chat gibi ama beyenmedim hıc bi bakin sizde

sohbet yazan yere tıklayın orda az bekleyin ve giriceksiniz konusmalara cnm evet esim bu hafta gunduz cu ondan gorucemedik

canlarr 5055 sayfayı okuyun...lütfen...editörün yazdıkları

biz geyik yapıyormuşuz....öyle bişi var mı hal hatırda mı soramıyacaz...bu topiğin tek farkı diğerlerinden kişi sayısı fazla sadece..diğer topiklerdede günlük konuşma yapıyoralr.. sayıları az olduğu için sayfa çok tutmuyor..farkımız bu...b

burdayım burda canım malum iş birde bu ara yoğundum dün hiç giremedim zaten bugünde ancak girebildim anam benim belim halen ağrıyor anlamadım gitti canım ya nedense bacım cuma günü doktora gidince bir sorcam neden böyle ağrım oluyor diye valla bu bebiş beni zorluyacak valla daha başında böyleysem sonrası daha çok artıcak gibime geliyor

anladım cnm benım gunum yarın ve akıntım var koyu bı sekılde ama ne goguslerımde sıslık var nede her adetım yaklaştıgındakı gıbı cıkolata krızı nede sınırlılık halım anlamadım gıttı

escales cnm selam geyik hangi bolumde mis ki
valla bilmiyorum anacım
canlarım hosbuduk. ne oldu yaaaa biri banada anlatsın ne şikayeti ne geyiği ne oldu bugün bi girmedim ne olmuş
gülü uyarı yapmışlar biz geyik yapıyormuşuz
[
canlarr 5055 sayfayı okuyun...lütfen...editörün yazdıkları

biz geyik yapıyormuşuz....öyle bişi var mı hal hatırda mı soramıyacaz...bu topiğin tek farkı diğerlerinden kişi sayısı fazla sadece..diğer topiklerdede günlük konuşma yapıyoralr.. sayıları az olduğu için sayfa çok tutmuyor..farkımız bu...b
anam olmadı geyik bölümünde ben bir yer açayım oraya gelin orada yazışalım ne dersiniz nasıl olsa bebiş muhabbetinide ordan yaparız olmazmı turkbayragi

neyse kızlar benimde yumurtlama dönemim inşallah bu sefer tutar cok dikkat ettik elimizden yaptık ben sogan suyu içtim eşim kahve içti askım benim ya kahveden nefret eder ama içti insallah cabalarımızı bosa cıkarmaz ayın 18 dört gözle beklicem benim için dua edin

burdayım burda canım malum iş birde bu ara yoğundum dün hiç giremedim zaten bugünde ancak girebildim anam benim belim halen ağrıyor anlamadım gitti canım ya nedense bacım cuma günü doktora gidince bir sorcam neden böyle ağrım oluyor diye valla bu bebiş beni zorluyacak valla daha başında böyleysem sonrası daha çok artıcak gibime geliyor
anladım cnm benım gunum yarın ve akıntım var koyu bı sekılde ama ne goguslerımde sıslık var nede her adetım yaklaştıgındakı gıbı cıkolata krızı nede sınırlılık halım anlamadım gıttı
anacım belkide bebiş vardır olmazmı sence ne dersin birde sana çekeriz halayı he bacım

selam kızlarrrrrrrrr

hoşgeldin canım nasılsın bakalım

hemde öğretmensin sanırım daha ne çoluğun çocuğun içindesin tabiki senin yavrunu tutamaz aslında bizi bu buğramın içine sokanda çevredeki bakış açıcı belki dışardakiler bi beklenti içine girmese bizde bu kadar kendimizi kasmicaz zaman herşeyin ilacı arkadaşım henüz çok genciz geçer bugünler inşallah:)bi bakarsınki unutmuşun bu günleri boy boy çocuğun olmuş:)

canım hiç tutarmı başkasının çocukları seninkinin yerini. Ama hakkaten şu akrabaların baskısı olmasa her şey çok daha kolay olacak. Onlara istemediğimizi söylüyoruz ama yinede bastırıyorlar. Kimseyi görmek istemiyorum yakınlarımdan..... Inşallah inşallah unuturuz bu günleri hep birlikte iyi duygularımızı yazarız bir gün geçmişi anarak güleriz inş.........

valla bilmiyorum anacım

gülü uyarı yapmışlar biz geyik yapıyormuşuz
[
anam olmadı geyik bölümünde ben bir yer açayım oraya gelin orada yazışalım ne dersiniz nasıl olsa bebiş muhabbetinide ordan yaparız olmazmı turkbayragi

canım ne haber bebiş nası sana özelden bişe sorucam izin verirsen su hamilelikle ilgili

neyse kızlar benimde yumurtlama dönemim inşallah bu sefer tutar cok dikkat ettik elimizden yaptık ben sogan suyu içtim eşim kahve içti askım benim ya kahveden nefret eder ama içti insallah cabalarımızı bosa cıkarmaz ayın 18 dört gözle beklicem benim için dua edin

inşallah olur canım benim ya turkbayragi

X