Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

aman aman maaşallah Allah saklasın citosum.

bizde iyiyiz bugün Allaha şükür

aman maaşaallah diyelimde bizim yaramazlara nazar değmesin canım
bugün hamilelik elbisesi alıcam ama nasıl bişey alsam karar veremedim ben hiç elbise etek giymem hep pantolon giyiyorum

aman maaşaallah diyelimde bizim yaramazlara nazar değmesin canım
bugün hamilelik elbisesi alıcam ama nasıl bişey alsam karar veremedim ben hiç elbise etek giymem hep pantolon giyiyorum

:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:
canım hamileliğimiz kısmetse yaza geldi elbiseyle daha rahat ederiz sanırım. bende pantolan aldım.biryere giderken daha iyi oluyor diye. hadi bakalım size iyi alışverişler...

günaydın kızlar.
galiba bi ben varım hamiş olmayan.çok şanslısınız allah size bu duyguyu yaşattı.inş.hayırlısını da verir.:Saruboceq:

günaydın kızlar.
galiba bi ben varım hamiş olmayan.çok şanslısınız allah size bu duyguyu yaşattı.inş.hayırlısını da verir.:Saruboceq:

missmiss sanada günaydın...inşallah en yakın zamanda Allah sizlerede nasip etsin:Saruboceq:umudunu hiçbir zaman yitirme...

kizlar ya ben bu sogan kurunu yapamicam galiba bu sabah zor ictim cok midem bulandi acaba ondan vazgeip incir kuru mu yapsam

kizlar ya ben bu sogan kurunu yapamicam galiba bu sabah zor ictim cok midem bulandi acaba ondan vazgeip incir kuru mu yapsam

canım sende pko varmı soğan suyu kullanıyorsun eğer varsa muhakkak iç faydasını görürsün ewet tadı ve kokusu iğrenç ama bebişler bize malesef kolaylıkla gelmiyor yerimseniben

dr um ufak ufak kistler var dedi ama onemsemedi
cnm gayret etmeye calisiyorum ama istifra edicem cnm

dr um ufak ufak kistler var dedi ama onemsemedi
cnm gayret etmeye calisiyorum ama istifra edicem cnm

canım ben burnumu tıkar bir solukta içerdim çay içer gibi içersen mideni bulandırır ardındanda meyve yerdim kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…