Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

yok canımm adetim bitti 5 gün sonra ara ara yine kanamam var ve kahverengi

rufeyde merhaba cnm az önce durumunu okudum biliyomusun aynı şey bnm basımda bnm adet biteli 10 gün oldu ama bgn çok az bi kanama var ve dediğin gb günlük ped kullanıyorum bnde anlamadım niye böyle oldu hi
ç basıma gelmemişti cnm.incir kürü yaptıp acaba o mu neden oldu?sen yapıyomuydun cnm?:1no2:

benımde onceden arada bır oluyodu ama pantalon gıyınce kemerı yumurtalıklarımı rahatsız edıyo heralde dıye dusundum sadece pantalon gıyınce oluyodu ozamanlar sonra gectı ne zamandır olmuyo ıstersen bır dr sor yınede benım bırkacgun surmuyodu cunku ıysallah onemlı bısey degıldır

aaa ne tesadüf benimde incir kürüne başladığım zaman oldu 5- 6 gün sonra falan ama benim ilk günler leke 3 . gün normal adet gibi oldum acaba incirmi yaptı:uhm:

bende yaptım incir geçen ay adetimin 5. günü başladım 7 gün yaptım birgün unutmuşum bıraktım ama bende daha önceleri de olurdu arada bir birkaç aydır olmamıştı :uhm:

aaa ne tesadüf benimde incir kürüne başladığım zaman oldu 5- 6 gün sonra falan ama benim ilk günler leke 3 . gün normal adet gibi oldum acaba incirmi yaptı:uhm:

canlarım demek ki incir kürü sebep oldu bizim bu şekilde olmamıza baska ne neden olabilir ki?çok moralim bozuldu ama yaa çünkü bu ay düzenli ilişki yapıyoduk tam da yumurtlama günüme denk geldi napalım bu ayda böyle olsun demi doktora gitsem mi kızlar ya karar veremiyorum siz gittiniz mi canlarımmirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmir

caım ben gitmedim birkaçgün daha beklemeyi düşünüyorum devam ederse belki giderim bilemiyorum şimdi daha önce de oldugu için biraz rahatım ben inşallah iddi birşey degildir

Aynen benimde öyle oldu tam yumurtlama zamanım geldi bi ümit derken yedik kırmızı kartıkafamçokkarıştı
Ama başka arkadaşlarda denedi onlarda böyle bişey olmadı hatta çitosum hamile kaldı:sm_confused:
Doktora da gitmedim çünkü daha yeni gitmiştim problem yok demişti.Ama tekrar aynı sorunu yaşarsam giderim.
Ayrıca ben tekrar yapıcam bu incir kürünü bakalım ondan mı yoksa tesadüf mü:uhm:

slm kızlar uzun zamnadır giremiyordum nete özledim sizleri herkez iyidir umarım bende hiç bir değişiklik yok beklemedeyim hala

slm kızlar uzun zamnadır giremiyordum nete özledim sizleri herkez iyidir umarım bende hiç bir değişiklik yok beklemedeyim hala

hg vildan nasılsın cnm
bizde değişiklik yok aynıyız
biz derken bende yok yani baya hamişimiz var anlıycan darısı sana

gözün aydın bidahaki aya sıkı çalış dersine
otur 0 verdim tembel seni

vildan ya gene psikopata bagladım kendimi canım cok sıkkın su incir kürünü biliyorsan bana yazsana.yarın doktorada gidecegim ama olsun hem klomen hem incir güclendirilmis formül olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…