Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

İncir Kürü:
7-8 tane kuru incir, yarım litre suda 5-10 dk haşlanacak. Daha sonra süzülüp suyu 1 gün içinde tüketilecek (İncirlerin yenmesine gerek yokmuş). Her gün taze hazırlanacak. 21 gün süreyle uygulanacak.

netten bunu buldum ben daha denemedim ama yapmayı düşünüyorum

protestoya başlarız sen canını sıkma şimdi kırmızı kartı gören kızları organize ederim ben pankartları hazırlarız evelallah

sagolasın bacım bu benim ilk kız cabucak olmustu bunuda ögle sandım.cok kötü kayaya tosladım.

vildan ya ben kilolu bir bayan degilim boyum 1.68 kilom 54 zayıfım bile bu pkoyu zayıflayınca azalır diyorlardı.ben hic kilolu olmadımki bu nasıl is anlamadım:1shok:

valla canım onu pko lulara soracan ben hiç pko olmadım bilemiyom şimdi seni yanlış yönlendirmeyim

selra iyi geceler cnm yarın grşrüz inş
takma kafana fazla ben seni teselli ederim yarın tamammı

herşeyin bir zamanı var sen sıkma canını hiç olmayanlar ne yapsın

benim birde 5 gün kahverengi akıntım geldi.doktor adet olmuyorsun carsamba günü test yapalım dedi.test yaptırmaya gittim sıra beklerken adetim geldi.bahtsız bedevi anlayacagın.rabbim hic olmayanlarada olupta yine yine isteyenlerede nasip eder insallah

selra iyi geceler cnm yarın grşrüz inş
takma kafana fazla ben seni teselli ederim yarın tamammı

iyi geceler yarında sen niye zor hamile kaldıgını anlat.ben senin cocugun yok bildigim gibi pkolu oldugunuda sanıyordum.seninle ilgili ne kadar cok sey bilipte bilmiyormusum meysem.:teselli:

günaydın kızlar cumanız mübarek olsun göbüşleriniz bebiş dolsun aminnnnnnn:Saruboceq::Saruboceq:

Eklentiler

• $dua3ge4to7kopyaeg0.jpg
    40,2 KB · Görüntüleme: 21
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…