Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

kızlar nasılsınız işler çooooook yoruldum ama işimi seviyorum evde oturmaktan iyidir bu arada azla giremiyorum bi bakıp çıkıyorum tabi sayfalara yetişmek ne mümkün havada sıcak zaten rejimdeyim bi yandanda işlermafoldumben allahım şükür dondurma yasağı getirdi eşim en çok ona sinir oluyorum:kızgın: neyse dal gibi olcam ya ama azcık kalın bir dal galiba bu gidişle kızlarkaydirigubbakcemile3
sizler ne yaptınız varmı bi gelişme hamişimiz yokmu daha bu arada nilüferi merak ettim girmedimi yoksa benmi denk gelmedim ctesiden beri haber alamadım ne yaptı haberi olan varmı
bidee rufeyda test yaptınmı yoksa kız

ya topiğin şekerleriek tek isim yazamıyom kopyalayamadımda altta görünmüyor hepiciğiniz iyisiniz dimi Şeniz

hoşgeldin cnm...bende rejimdeyim....inş. vericem...bende 20 kg. vermem lazım hamiş kalana kadar ne kadar verirsem artık..benim boy 171 85 kg. RABBİM YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN...

slmkızlar ben geldim işlerim sonunda bitti sabahtan beri balkonları yıkadım ütü yaptım evi temizledim allahtan yemeğim vardı...sizler neler yaptınız...

HOŞGELDİN...OHH MİS...BENDE BU AKŞAM İŞ ÇIKIŞI EVE GİDİNCE BAŞLAYACAM TEMİZLİĞE..EVDE 1 HAFTADSIR BAKAMIOM VALLA...

selam kızlar maşallah yine kalabalıksınız

ŞÜKÜR...

HOŞGELDİN...

kızlar ben çıkıyourm mesai bitti servisi kaçıracam şimdi byyy pazarda var geleme hemen kendinize iyi bakın görürşzü sonra

GÜLE GÜLE CANIM..KİB...ÖPÜYORUM KOCAMAN...DEDİKLERİNE UYUCAM...SÖZ...kaydirigubbakcemile

benneyaptımki bende çıkayım bari grşrz kızlar
hayat sanırım umutlardan ibaret umudun bitince hiçbişeyin kalmıyo herşey anlamsızlaşıyor gözünde mafoldumben

canım yapma ya umudunu yitirme ya neden böyle yapıyorsun bira daha olumlu bakmaya çalış düzelecek her şey inşallah ne olur dağıtma kendini

kıslar bende kaçar birazdan çıkarız eve gitme vakti geldiiiii....eve gidicem yemek ye vs.....ooo bir sürü işimde evde varr hem çalışıp hem ev kadını olamz çok zor değil mi kızlarrrr beyler sadece iş yerinde hem full timee gece gündüzz on line kaydirigubbakcemile3

ya aslında gündüz uyumayı hiç sevmem ama sabah erken kalkınca öğleden sonra bir ağırlık çöküyor insana
ewt canım yaa

ayy bilmiyom sinir oldum yaa niye yayın yapamıyom ben yaaaaaa:mymeka:
üyemi olmak gerek

niran iklim slmm napıyonuz kızz benımd euykum var hala uyuyamadım offf
ewt tabi yaa

benbilirim hoşgeldin cnm

ayşaaa duymuyonmu sesimi mutaf sana söylüyoo

duymuyooomm yaa üyemi olmak gerek radyo falan yok bakıyomm

X