Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

dil_nur, ebrar42, iklimtuana, iltercakir+, megryann, neslihan165, nilaykisir, ozbek83, vildangel+, yeb2004
hepinize merhaba kızlar nasılsınız :uhm: a.s.
hg canım opuyorumnanaktan

aynen aynen allahım eşimde en çok orda gülüyo bide diyoya koltuğun yaylarını değiştirelim falan akşam izledik yaa süper
her hata bi gün izliyoz

mrb hg cnm
evet ya çok komik sırnaşık şey

arkadaşlar merhaba... nasılsınız? nilüfer naptı ya bi bilginiz varmı? hiç haber alamadım da benneyaptımki

nilüfer bence evde dinleniyor arkaaşlar...ben de merak etmeye başladım.. acaba ağır mı geçit operasyonu ....

güle güle cnaım cım görüşrüz sonra kolay gelsin sana

arkadaşlar merhaba... nasılsınız? nilüfer naptı ya bi bilginiz varmı? hiç haber alamadım da benneyaptımki
hoş geldin güzelim iyiyiz ne olsun
nülüfer sanırım dün kürtaj olacaktı dünden beri hiç girmedi inşallah iyidir canım bir kaçgünde girmez herhalde

ben oğlak burcuyum canım aslında alınganlığım yoktur.nebilim şimdi tuttu galiba zaten bu benim yaptığım naz galiba sevdiklerime yaparım canımcım :1rolleyes:

alıngansındır alıngansındır benim eşimde oğlak herşeyi ya yanlış anlıyor ya alınıyor:)

ilterciğim..evet kilo tek problem..bende öyle diyorum bebişim ondan gelmiyor kesin ben annişime zarar vermim yeterince derdi var diyor zaten..sanırım...ya off deliricem...valla hi ya ne gelen var ne giden.... benneyaptımki

aman maaşallah nazar değmesin kızlar hepiniz bomba gibisiniz ne güzel keşke bende sizin gibi olsam ama aklım çok karışık cnm sıkkın moralim bozukkkkkkkk ağlamak istiyorum onuda yapamıyorum çünkü ben eşimin muhasebe bürosunda çalışıyorum yani birlikteyiz hemen soracak ne oldu diye onuda üzücem üfffffffffffffffff

ay kızlar bugün çok yoruldum uyku gözümden akıyor eve gideyim ama uyutmazlar geceye kadar bekle bekleyebilirsen

nilüfer bence evde dinleniyor arkaaşlar...ben de merak etmeye başladım.. acaba ağır mı geçit operasyonu ....

cnm aklımızdan hiç çıkmadı ama şimdi elimizden ondan haber beklemekten başka bişey gelmiyo malesef
inşallah kolay geçmiştir operasyonu
allahım bi daha yaşatmasın o duyguyu ona

kızlar nasılsınız işler çooooook yoruldum ama işimi seviyorum evde oturmaktan iyidir bu arada azla giremiyorum bi bakıp çıkıyorum tabi sayfalara yetişmek ne mümkün havada sıcak zaten rejimdeyim bi yandanda işlermafoldumben allahım şükür dondurma yasağı getirdi eşim en çok ona sinir oluyorum neyse dal gibi olcam ya ama azcık kalın bir dal galiba bu gidişle kızlarkaydirigubbakcemile3
sizler ne yaptınız varmı bi gelişme hamişimiz yokmu daha bu arada nilüferi merak ettim girmedimi yoksa benmi denk gelmedim ctesiden beri haber alamadım ne yaptı haberi olan varmı
bidee rufeyda test yaptınmı yoksa kız

ya topiğin şekerleriek tek isim yazamıyom kopyalayamadımda altta görünmüyor hepiciğiniz iyisiniz dimi Şeniz

Son düzenleme:

oooo ne güzel yaa her dakka sefkili kocanla yan yanasın
ağlama cnm ağlayacak ne var
biraz komik resimlere videolara fıkralara bak neşen yerine gelsin cnm

cnm aklımızdan hiç çıkmadı ama şimdi elimizden ondan haber beklemekten başka bişey gelmiyo malesef
inşallah kolay geçmiştir operasyonu
allahım bi daha yaşatmasın o duyguyu ona

ay bende tam nezaman yolladım videoyu nilüfercim canım benim inşallah zorluk çekmemiştir :Saruboceq:

ilterciğim..evet kilo tek problem..bende öyle diyorum bebişim ondan gelmiyor kesin ben annişime zarar vermim yeterince derdi var diyor zaten..sanırım...ya off deliricem...valla hi ya ne gelen var ne giden.... benneyaptımki
bak canım tek başına kilo veremiyorsan bir dietisyen git öyle daha kolay verirsin dr vereceğin parayı 3 beş ya dietisyen ver sonrada bebiş için dr gidersin ben öyle yaptım canım
ne oldu canım arkadaşım neden üzgünsün sne bakayım sen nedne bana özleden yazmadın ayyy ne olur söyle dur sıkma canını dün sen beni teselli etmedinmi ne oldu bu gün sana

hoşgeldin ablacım opuyorumnanaktan
bende hem rejimdeyim hem spora başladım süprizzzzz

yapabildim mi bilmiyom ama vildoşum bu şarkı sana :roflol::roflol:

Video - ufaklık ağrı dağı - Akilli.Tv - Türkiyenin ilk ve tek interaktif video paylaşım sitesi

arkadaşlar sizde dinleyebilirsiniz :roflol:
:1shok: :1shok: anam bu nee ben bile bundan güzel söylerim sırnaşık şey sırnaşık şey

hoşgeldin melek ablam beloşum...yağcı yalaka smileyy

iyiyiz canım benim allah kolaylık versin işlerinde diet içinde kesinlikle bozma cnaım bir an önce verfmeye çalış kiloları vallahi bende geberiyorum dondurma diye ama malesef diette tatlı kesinlikle yok 10 günde bir kendine bonus ver rejim yaparken eğer kilo verdiysen istediğin herşeyi yiyebilirisin tabi 10 gün yemeyince fazla 11 gün zaten az yiyorsun ama tatlı felan isteğini gidermiş oluyorusn cnaım bunu dene

oooo ne güzel yaa her dakka sefkili kocanla yan yanasın
ağlama cnm ağlayacak ne var
biraz komik resimlere videolara fıkralara bak neşen yerine gelsin cnm

cnm moralim bozuk adetimten 11 gün sonra tekrar kahverengi akıntım başladı yani pazar günü başladı.hala devam ediyor çok fazla değil ama üzülüyorum neden acaba şimdi doktora git diyeceksin ama gitmektende bıktımmmm geçikse doktora erken gelse doktora gidiyorum..iki sabahtır gelemden önce sancım ve ağrım vardı çok şükür bu sabah olmadı..bu arada eşimle birlikte çalışmak gerçekten çok güzell ama birde her işi yaptırmasa eşi olduğum için nazı bana geçiyor sırnaşık şey sırnaşık şey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…