Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

kıslarr geçmişe göz atıp geldim ama escales bugun gelmemiş hiç topiği o hiç aksatmazdı burayı hayırdır haberiniz varmı bi işi felanmı vardı neden girmedi acaba merak ettim aklım onda kaldı bugun :uhm:

kız umursamamak olurmu çalışmalara son hızla devam hııııımmm :eek:klava::eek:klava::eek:klava:
unuturmuyum güzelim deme böyle iş yerinde insanlar gelince yazamıyorum cnaım benimmm

hoş geldin canım nasılsınn

kızz sen hamilesin bence hadi hayırlısı çekelim sneinde halayını yaaa :teytey::teytey:

slm canım evet topik baya kalabalıkk

bencede yumurtlama haftan çok iyi çalış geçen hafta benimde öyle yapışkan bembeyaz bir sıvı geldi kasık ağrısı felan oldu
slm hoş geldin canımm nasılsınnn

amin canım çok saol

tamam canımmm hoşbuldukk
kız bende gördüm ama gelinceye kadar zaman geçtiii

yaaaa nereye gidiyorsunnn kim almadı gel ben yanıma alayım seniii
kızz sen ne ağlıyorsun ne oluyor size yaaa

slm canım hoş geldinn

oh iyi yapmışsın canım nasılsın bakalım sabahtan bu yana

amin aminnnnnnnnnnnnnnnnn

sonuçlar ne çıktı canım görürşüz sonra güzel haberlerle dön bebişine iyi bakkk

bende isteremmm bende isteremmmm
hoş geldin cnaımmm nasılsın iklimcim
hb canımcım ayıptır sölemesi bi duş aldım çayımıda demledim ohh geldim buraya

iklimmm hoşgeldin cnmmma.s.
h.b bitanem nbryerimseniben

Sende sağol canım rep veren ellerin dert görmesin inş. opuyorumnanaktan
amiinnn cümlemizinopuyorumnanaktan

evet canım benim kızımda 4.5 yaşında eşim çok kızar apartmanın bahçesine bile tek göndermiyoruz

selam arkadaşlar benimde oğlum 4,5 yaşında ben artık uzaktan gözlemleyerek alışverişe gönderiyorum dışa açık bi çocuk olsun bişey almak istemiyordu çekiniyor bende koruyucu bi anneyim ama alışsında istiyorum.

kıslarr geçmişe göz atıp geldim ama escales bugun gelmemiş hiç topiği o hiç aksatmazdı burayı hayırdır haberiniz varmı bi işi felanmı vardı neden girmedi acaba merak ettim aklım onda kaldı bugun :uhm:

canım açıkçası bende merak ettim onu sabah açar akşam kapardı heralde işleri yoğun

Yönetime diyelimde bize bir sohpet odası açsınlar böyle yetişemiyorum ambale oluyorum:1shok:

selam kızlar kırmısı kart gördüm ama olsun mutluyum çünkü çatlatma iğnesi olacağım umutlar bu aya artık :ecrin_bebek:

slm kıslarr maşallah ne kalabalığızz
slm canım hoş geldin nasılsın bitanemmm çalışmara devam demi canım cımmm
ayyy nebilim havadan mı yoksa ikimizinde işleri yoğun ondan mı ama benimkine sabah söylendim şuhafta önemli dedm bakalım artık
hadi hayırlısı bahane yok çalışın çalışınn hııımmm

iyiyim canım ağladı teyzesinin peşinden bende gnderdim o yokken bazasıda gelsede gelince süpriz olsa kızıma
ayy kıyamam ben ona senden birşey rica edicem bir ara kızının resmini koysana çok merak ediyorum benim bebişim olmuyarya sizinkileri seveyimmm
Yerim seni ben maşallah :nazar:herkesede yetişirmiş toprağam benim ben iyiyim canım işi gücü bitirdim stres atmaya çalışıyorumalkisalkisalkis

Kızlar düzeltiyorum bu topramın msjı :)))) ona gitti
Vildancımm farkettimm senin gördüğünü canım :))
saol canım bana yazdın sanırım hepinizi çok seviyorum kimsenin gönlü kalmasın çok üzülürüm sonraaa

evet canım gelmedi hem ben ona dedim girmiyeceğin zman haber ver merak ediyorum dedim vermedi bak yine inşallah iyidir gelince soracam ama ben onaaa

hb canımcım ayıptır sölemesi bi duş aldım çayımıda demledim ohh geldim buraya
bende çay istiyorum bıktım burda sallama çaydann

selam arkadaşlar benimde oğlum 4,5 yaşında ben artık uzaktan gözlemleyerek alışverişe gönderiyorum dışa açık bi çocuk olsun bişey almak istemiyordu çekiniyor bende koruyucu bi anneyim ama alışsında istiyorum.
haklısın aslında canım senin erkek dışa açık olması şart benim eşim izin veriyor aslında ben bahçeye falan gönderiyorum ama o izin vermediği için başına bişey gelir diye göndereiyorum

nilaycım ne oldu canım valla nette tarif arıyodum koçiş tatlı istedi bende bilmiyom adını sölemeyim hamişlerin canı cekmesin göremedim ona bakıyodum tarifinde ne var die

bende rep dağıtayım dağıtabileceklerime
mrb cnm

maşallah hepimize:):):):nazar:
:nazar:

Yönetime diyelimde bize bir sohpet odası açsınlar böyle yetişemiyorum ambale oluyorum:1shok:
:1shok:

selam kızlar kırmısı kart gördüm ama olsun mutluyum çünkü çatlatma iğnesi olacağım umutlar bu aya artık :ecrin_bebek:

slm canım hadi bakalım bu ay inş:CüvCüv:

X