Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

vildoşşş cum senin kızın hiç aklımdan çıkmıyoooo ... onu benim yerimmeee yanaklarından kocammm an öp olurmu... ben de artık çıkıcam çamaşırlar beni bekliyo ..herkese hayırlı günler iyi muhabbetler:1hug:
saol teyzesi sana kolay gelsin cnm
benim çamaşırları kızım topladıda ütü yapılacak az daha büyüsün onuda yaptırırım
selam şekerler hihoyyyt
slm cnm hoşgeldin
:1hug::1hug::1hug: tamam canım replerde sana kurban olsun ama sana veremiyorum dur ben rep dağıtayım biraz kaydirigubbakcemile3
saol hayatım :jeyyar:
ben o repi er geç alırım senden nasıl olsa kafaya koydumya almayı sırnaşık şey
Bak o konuda bir tek sen dertli değilsin anlaşılan.Uzun boylularda ayak sorun oluyor sanırım.Ama bak benim bir arkadaşım vardı boyu 1.70 kilosu 60 ı geçmezdi pek ama ayak 36 idi ve sürekli o ayak bilekleri ya incinir,ya çatlar ya kırılırdı.Yani ayak küçük oluncada vücudu taşıyamıyor galiba...

anam bende 1.65 normalim ama topuklu giyince kocişi geçerim diye giyemiyom:nazar:

abooowww kayrayı tır ezmiş
canım niye kötü hissediyon kendini hayırdır
iyi olman lazım senin hayatım

saol teyzesi sana kolay gelsin cnm
benim çamaşırları kızım topladıda ütü yapılacak az daha büyüsün onuda yaptırırım

slm cnm hoşgeldin

saol hayatım :jeyyar:
ben o repi er geç alırım senden nasıl olsa kafaya koydumya almayı sırnaşık şey

anam bende 1.65 normalim ama topuklu giyince kocişi geçerim diye giyemiyom:nazar:

tamam vildancım bende en yakın zamanda vermeye çalışıcam. ama kime vermeye kalksam bu kişiye veremezsiniz diyorkaydirigubbakcemile3 20 kişiyi tamamlamam lazımmış sizlere vermek için...

şekerim yasak 1ay yaramı yaktırdım ya benim kociş gün sayıyor bugün sabah şafak 19diyordu:) adetimde 7de olacak yani bu ayda bebekim olamaz anca bidahaki ay denemevereliniortakben bu hafta bi zaten tokata gidip eşimle gözükeyim diyorum nilaycım bakalım ne diyecek sorun varmı yokmu bilinçsiz olmak daha kötü

Olsun canım sağlık olsun bende bu ay beklemedeyim.Regl olmakla cebelleştiğim için önceliğim o yani.Önce regl sonra bebek çalışması Allahın izniyle.O yüzden bu ay bendede tık olmaz.... :eek:

:çok üzgünüm:benle neden kimseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee konusmuyoooooooooooooooo senağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

slm canlar...yemekten geldim...19 sayfa geçmiş topik okuyana kadar anca geldim...

bu arada aranızda en dombili benim desenize... senağlama

rep mi dedi biri...bende istyiorum banane banane.... ben herkese veryiorum kimse bana veymiyo.... mafoldumben :bbo:

kızlar ben geldim kusura bakmayın ofisim kalabalıktı sayfaya bakamadım geçmişe bakıp geliyorum hemen

X