Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

iyiyim cnm sen nasılsın hihoyyyt

güle güle cnm bende seni öptüm kocaman Şeniz

delikafadulden heyoooo birlikte zayıflıycaaazz süprizzzzz

saol cnm :1hug:
ya hey yaaa :sm_cool: süper vücutta yaparız bebekte delikafadulden çak ortak kaydirigubbakcemile5

herşey tersine demişler keşke benimkide beni teşvik etse de birlikte gitseydik
öğlencisin sende gel millet karısıyla geliyo ne güzel diyorum gelmiyo yaw keçi :mymeka:

canım çatlamamak için benim dr um günde en az 10 bardak su iç deişti birde nemlendirici e vitaminli kremler kullan

benimki beni yaka paça zor götürüyordu kızzz

bence kullan canım hayıtın hiç bir yan etkisi yok soğanında olacağını hiç sanmıyorum ikisinide kullan
şifa için napalım kullanıcam kızım çok istiyor bebek dua ediyor kimi görse ellerini açtırıyo Allahım anneme bir bebek yarat , beni bir ardeşi olsun amin diyo

valla yapa yapa alıştım sevmeye başladım napalım
iyiyim canım kızıma dün baza aldık onu beklyorum teyzesi kızım büyüdü artık aryolasında yatmak istemiyor dün aldık heyecacanla bekliyor şimdi gelmesini
hayırlı olsun cnm güle güle güzel günlerde kullansın inşallah

badem yağı sürecen cnm
oda biraz göbekteki kılları büyütüyo ama onlar doğumdan sonra dökülüyo

inşallah cnm yaa en güzel yaşlarımı kilolu geçirdim aklım başıma geç geliyo benim

beryal sen nohut dedıkçe benım canım nohut cekıyorr adı değiştirsekmı:))

teyzesi sabret zaten az kaldı allahın izniyle 3 buçuk ay sonra ismiyle hitap edecez inşallah.eylül sonu gelcek büyük ihtimal bebeğim
senin bebiş nasıl bu arada neler yapıyosun

evet canım zor oluyo 6 aya girdik ya daha da ağırlaştık bebişle.bebiş büyüyo bende göbişi büyütüyom .daha da sıcaklarda ne yapıcaz düşünemiyorum .:icecream:

kilo hiç iyi bişey değill kalkıyım bende yürüyüş yapayımkı doğumdan sonra cok kılo kalmasın .kalanıda hemen verıcem ıns 1 kılo 1yas yaslı gösterıyorr

şifa için napalım kullanıcam kızım çok istiyor bebek dua ediyor kimi görse ellerini açtırıyo Allahım anneme bir bebek yarat , beni bir ardeşi olsun amin diyo
ayyy alahım canım benim yaa allahım inşallah ona en kısa zamanda bir kardeş verir kıyamam ben ona yaaa
ilterim ne yaptın kocişin gönlünü aldınmmı çok kızmadı dimi???
aldım cnaım yok birşey demedi ama canım benim rüyalarına bile girmiş sabah rüyama bile girdi dedi sonra telefon açtı yine içiyorsun demi felan diyor yok dedim ama inanmıyor artık bana
Merhaba arkİdaŞlar
merhaba hoş geldin canımmm

ayy ıns bende catlamamm .
beryal napıyım cnmm aynı tas aynı hamam tmm cnm eylüle kadar sabredelım benımde bebişim cinsiyetı bell ıolsa nemzan öğrenırım kızlarrr. biz oğlan gibi sevıyoruz nednse aslında ben kızlara bayılırımm.bir öğrenseydıkkk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…