Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

Allah hayırlısını versin.Daha önce hapla korundunmu kaç yıllık evlisin?

kız ne günü sayacaz senin unuttun günümü saycaz :roflol::roflol:

tamma cnaım görüşürz kendine iyi bakk

merhaba hoş geldinn nasılsınnn

aramıza hoşgeldin cnm Şeniz

hoşgeldin cnm
ben sayıyorum yumurtlama günü hihoyyyt cuma bakılacak

merhaba cnm hoşgeldin Şeniz
hoş bulduk kızlar muhabbetiniz bol olsun ....umarım hepiniz iyisinizdir.... nohutun annesiiii sen nasılsın??

anammmm kızlar hepinizi yakaladım sonunda beryal dilnur ayşen 74 vildan benbilirim ve diger arkidişler nasılsınızzzz :)
kız beni saymıyacan sandım snei çok özledimmm
YAAAAAAAAAAAAA AŞK OLSUN
şakaydı birtanemmm ben senin unuttuguna imrendim gerçekten keşke bende unutsamda hiç aklıma gelmese kızmadın demi bana

ilterçakırda burdaymışşşşşşşş selam canımcım nasılsın
canım benim yaaa ben çok iyiyim sen nasılsın tatlı kuşum çok özledim seni topiğimin ilk göz ağrısıı canımsın benm yaaa

iyiyim şekerler çok özledim hepinizi bende son 5 gün sayıyorum bu ay uzun zaman oldu valla :)))kayracım hoşgeldin nasılsın kaydirigubbakcemile2

canım çok saolasın bende özledim valla seni herkesi alkisalkisalkisalkisalkisalkis

merhabalar. girince yeniden hepinizi selamlamak istedim. herkes iyi umarım.ya bakıyorum malatyalı olan yok galiba içinizde doktor tavsiyesi alacaktım. abyosun, AYSEN74, iltercakir, k.a.y.r.a., megryann, neslihan165, nilaykisir, osmaniye80, peri38, scuba, sinemis84, yarenb

Aklıma geldide sinirlendim yine.Paylaşayım istedim.Bizler burda evli olmamıza rağmen bebekle ailemizi genişletme hayalleri kurup her ay sabırla bekleyip kimimiz umutlu kimimiz umutsuz devam ederken,sevgililerinden hamile kalmak isteyen yada hamile kalmış olanlar beni ister istemez sinirlendiriyor.Nasıl bizim insanımızda ortada yapılan zinaya destek veripte o insanların büyümekte olan genç kızlara yanlış örnek olmasına izin verirler anlamam.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…