Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

kızlar ben geldim hepinize sevgiler selamlar buyrunnnnnnnnnopuyorumnanaktan
merhaba hoş geldin canım nasılsın bakalım
selaaaaaaaaaaaaaaaaaaam kıııııııııııııııızlaaaaaaaaaaaar
slm canım hoş geldsin sen nasılsın
slm kızlar nasılsınız bugün
slm canım cım nasıl gidiyor bakalım
yaaa geleceğe dönn artıkkk
geldim geldim bitanem burdayımmm
bana selam vren tum kızlarr a.s.
bebişde iyi teyselerı
vıldan siz citosla bir kez daha küsmüştünüz ..anlaşamıyrsanız yapıcak bişey yok ben üzülmedımvereliniortak
kızzz bebişin nasıl sen nasılsın gelmez oldun artık

canlarım hos bulduk benim komsum geldi cıkmk zorundayım vildancım canını hiçbişeye sıkma biz senin nasıl biri oldugunu biliyoruz tatlım önemli olan insanlara güven vermen hata yaptıgını anlaman bile cok güzel bi davranış öptüm kocaman byyyyyyyyyyyy

hoşgeldin merhaba

hos deldiniz kıslaaaaaar sende hos deldin dil_nur...

hoşbuldum canlarım ben iyiyim hatta çok iyiyim spora başladım kıpır kıpırım hihoyyytsositososito

hayırlısı olsun güzelim sen böyle iyisen gerisini boş ver takma kafana sonuçta normal hayatımızdada herkeszen olumlu elektirik alacaz diye birşey yok oluyor böyle şeyler

hos deldiniz kıslaaaaaar sende hos deldin dil_nur...
hoş bulduk canımmm

hb canım Şeniz nasılsın görüşmeyeli
iyiyim cnm sen nasılsın hihoyyyt
güle güle cnm bende seni öptüm kocaman Şeniz
hoşbuldum canlarım ben iyiyim hatta çok iyiyim spora başladım kıpır kıpırım hihoyyytsositososito
delikafadulden heyoooo birlikte zayıflıycaaazz süprizzzzz
hayırlısı olsun güzelim sen böyle iyisen gerisini boş ver takma kafana sonuçta normal hayatımızdada herkeszen olumlu elektirik alacaz diye birşey yok oluyor böyle şeyler

saol cnm :1hug:

vildos sen nasıl itiyi sevıyon kız ütü sevılırmı en nefret ettıgım ev işi ütü ölüm gelıyorrrr.
ayy kızalr giremıyorum inanın bende özlüyorum ama işe gidince yol vs yoruluyprum birde bazen canım sıkkın oluyor adliyede uyuz oluyorum bişeylere derken zmaan gecıyorrrr.bu ay ödevler varrr temmuzda yuksek lisansın sınavları ya hersey üstüste geldı yetişemıyorumm.yemek yapmam lazım ama kalkasın yokkk.

ohh birde ben başlıya bilsem spor hiç sevmiyorum spor yapmayı yaaaa birtürlü sevemedim bir kış boyunca akşamları yaptım ama eşimin zoryla o kaldırp götürüyordu spora :) şimdi oda işten geç geliyor hiç yapmıyorum

nasıl gitsin canım adtimin bitmesini bekliyorum soğan kürüne başlıcaktım sarı soğan bulamadım marketlerde arın pazardan alıcam küre başlıcam
iyi olur cnaım başla birda hayıt tohumuna başla canım ikisini birden iç hiç birşey olmaz merak etme

cankuşlar herkese rep vermeye calıştım ama veremedım yenı vermişim bazıalrı verıyorum ama nedense onalr bana vermıyorrrr:)))
kız vildos catlamamak için ne zmaan neye başlıyım kız sen bilirsın bana bir akıl ver

Olsun bizde hamiş kalınca yukarı çıkarız demi ay sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

iyiyiz canım hoşgeldin sen nasılsın

iyiyim canım saol nohutunla sen nasılısın nasıl gidiyor sıcaklarda zor oluyodur benim mayıs doğumlu ızım son günleri çok zor geçmişti şimdi ise daha sıcak hamileyken sanki insanın içinde bir ateş topu varmış gibi hiç üşümüyor sıcak basıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…