Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

Ay inş. neslihancım.Ben finalde vereyimde kafam rahat olsun eylüldeki sınavlara girmeme gerek kalmasın istiyordum ama sorular o kadar zor geldiki dağıttı beni.Tek çare şimdi eylüle kadar kursa gitmek.Çünkü kitaptan okuyup risk alma lüksümde kalmadı.O dersi vermedikçe son sınıfa geçemiyorum.İnş. veririzde bu yıl bu dersleri kurtuluruz.Kafamız rahat başlarız bir dahaki seneye...

Aynen nılaycıĞım bende ıŞteyım ÇalıŞmaya ÇalıŞıyorum...bugÜn baŞım Çok aĞrıyo...ama ıyıyım...sÜperım...nıye bılmıyorum...

beryal+, bircan+, chen, gelevera, hayat_34, hira64, hulya879, megryann, neslihan165+, nilaykisir, RELAX, rengarenk_+
yine selam kızlar
her ne kadar yarım yamalak katılsamda arada gelip bakmadan iş yapamıyorum canişlerim

Vildancım hoşgeldin nasılsın?Sivas son anda şampiyonlar ligine katılma şansı elde etti.Tebrikler...

oof neredeeeeee?canım benim 15 haziran normal tarih ama ben erken yumurtladım eder bu 13 ü e 5-6 günde gecmesi lazım ayyy 20 tane test alsam hergün yapsam olmamı dedimde nilayda aynısını sordu dayanamıyorum bu ay inanılmaz umutluyum yani tarif edemiyorum daha önce böyle hissetmedim ben,sabah bulantısı çok hafif eger bişi yersem geciyo ama eksi olucaak yediğim bide aklıma bişi geliyo onu yapıyorum hemen ve müthiş keyif alıyorum yerken...senağlama

kızlar çoklu alıntı yapmayı beceremedim o yüzden hoşgeldin diyenlere hoşbuldm diyorum opuyorumnanaktanben iyiyim siz nasılsınız yeni hamile olan varmı ne zamandır yokum biri bana söylesin :ecrin_bebek:

selam kızlar, dünden beri nasılsınız baklım???

HG. HULENCİĞİM..NASILSIN...

İNŞ. CNM..BENDE ÇOK SIKILDIM..ÇOK ZORDU GERÇEKTEN...BENDE ŞİMDİDEN GEÇEMEYECEĞİMİİ DÜŞÜNDÜĞÜM DERSLERE ŞİMDİDEN BAŞLIM DİYORUM..2 Yİ BİTİRİMDE 3. E GEÇİM ARTIK... kaydirigubbakcemile3

beryal, bircan, chen, handeozaslan, hayat_34, hira64, hulen, hulya879, megryann, neslihan165, nilaykisir, RELAX, rengarenk_, vildangel sizleri tanımak ve yazılanızı okumak çok güzel sevgiler hepinize
saol cnm teşekkürler vereliniortak
kızlar çok mutluyum ben bugun bebek kedilerim yürüyor artık sepetlerinden çıkıyorlar...
haziranın 4 ünde 1 aylık olucaklar heheh yirim yirim ben onları....:jeyyar:cokacimcoookzemuszemus
ana yirim ben o pisileri ne şirindirler alkisalkisalkis
merhaba vildancım hoşgeldin nasılsın
hoşbuldum cnm ben iyiyim sen nasılsın Şeniz
slm fıstıkım kolay gelsin sana..kıyamam özlülüyonmu sen biziiii?

.
evet burdan ayrı kalmayı bünyem kaldırmıyo kaydirigubbakcemile2 hihoyyyt
hoşgeldin cnm iyiyiz idare ediyoz işte sen nasılsın Şeniz
Vildancım hoşgeldin nasılsın?Sivas son anda şampiyonlar ligine katılma şansı elde etti.Tebrikler...

vallamı yaa:1shok: hiç haberim yok kocikte bişey söylemedi
neyse yaww zaferimize :içelim: yuppiiiiiiiiii:hooray: :hooray:

kız 13 ü normal tarih 11 oluyo erken yumurtlayınca amaaaaan kafam karıstı yok yumurta yok adet yok kac gün sürdü kafammı kaldı benim... kusura bakma ya...:uhm:

DATLILARIM GIYMATLILARIM SİZİ ÇOK ÖZLEDİM BEN YAAA AMA GİREMİYORUM VALLA İŞİM ÇOOKK UNUTMAZSINIZ DEMİ BENİ mafoldumben
niye unutulasın kuşum yerim seni
kızlar ben çitosu göremiyorum ne zamandır bileniniz varmı acaba merak ettim baya...
canım çitos sanırım biriyle küsmüş o yüzden gelmiyormuş .ama detay bilmiyorum bende.
bütün kızlara selam a.s.
selam canım
sagol fıstıgım sen nasılsın?iyilik ya ne olsun dün hasatım çıkmıs heryerim tutulmus ilaçta içemiyorum...-tatlicadiarzu- yane bugun robotum heheh:roflol:
canikom gel nohutum öpsün seni de hemen iyileş teyzesiŞeniz
slm kızlar.Umarım umut listesinde olan yada bu siteden haberi olmayıpta hamile kalmak isteyen herkes en yakın zamanda kalır.Sadece biraz sabretcez Rabbim hepimiz için en hayırlısını bilir.selametle
hoşgeldin aramıza seni de eklerim listeye
beryal+, bircan+, chen, gelevera, hayat_34, hira64, hulya879, megryann, neslihan165+, nilaykisir, RELAX, rengarenk_+
yine selam kızlar
her ne kadar yarım yamalak katılsamda arada gelip bakmadan iş yapamıyorum canişlerim

canikommmmmmmmmmm hoşgeldin :lepi:

ama güzelim günün geçmeden test sonuç vermez bebiş varsa bile göstermeyebilir.oyüzden bekle

Canım testte hemen çıkmaz ama kk da okumuştum geçenlerde ama hangi bölümdeydi unuttum.Biri karbonattan bahsetmiş.İdrara karbonat serpiştirince eğer kabarırsa hamile denilirmiş.Değilse zaten kabarmazmış.Yani ne kadar doğru bilmem.Deneyenler varmış ama.Bende burda okudum ilk defa.

kızlar çoklu alıntı yapmayı beceremedim o yüzden hoşgeldin diyenlere hoşbuldm diyorum opuyorumnanaktanben iyiyim siz nasılsınız yeni hamile olan varmı ne zamandır yokum biri bana söylesin :ecrin_bebek:

canım alıntı yaptığın yerin yanındaki mo ya basacan mesajları işaretliycen
en son mesajıda alıntı yapacan hepsi tek tek alıntı yapılmış oluyo

YİRİM BEN NOHUTLARINIZIDA GÖRÜRSÜNÜZ....cokacimcoook:jeyyarpuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

KALIRSINIZ NOHUTSUZ BERYALİM Bİ NOHUT BU DEVİRDE ZOR YARISINI PAYLASSAKMI DEVİR TASARRUF DEVRİ MALUM BENDE DE NOHUT YOK...

YA NEZAMAN ÖGRENCEK TEYZELERİ KIZMI ERKEK Mİİİİ

BEN ONA GÖREDÜNÜRCÜ OLIYIM SİZE...ONA GÖRE DİLEKÇE VERİRİZ BENİMKİNİN CİNSİYETİNİ ONA GÖRE AYARLARIZ...laelaelaelaelae

Trabzonspor kaybedince Sivasspor ikinci olup şampiyonlar ligine gitmeye hak kazandı.Diğer 3 büyük takımda uefa ya gidiyor bu yıl...

HEMEN YAPIYORUM İKİ DAKİKA BEKLEYİN...:uhm:

beryal, bircan, chen, handeozaslan, hayat_34, hira64, hulen, hulya879, megryann, neslihan165, nilaykisir, RELAX, rengarenk_, vildangel sizleri tanımak ve yazılanızı okumak çok güzel sevgiler hepinize
bizde senle tanıştığımıza çok memnun olduk tatlım
kızlar çok mutluyum ben bugun bebek kedilerim yürüyor artık sepetlerinden çıkıyorlar...
haziranın 4 ünde 1 aylık olucaklar heheh yirim yirim ben onları....:jeyyar:cokacimcoookzemuszemus
enamm yerim bende onları
bye bye herkese sevgiler öğrencim gelecek eve özel öğrencim çıkıyorum hoşcakalın
güle güle canım yine gelopuyorumnanaktan
iyiyiz canım hoşgeldin

canım çoklualıntı yapmak için yazılan mesajın sol tarafında alıntı yap yazısının yanında mo diye bir yazı var ona tıkla istediğin mesajlara sonra en son alacağın mesajında alıntı yapa bas hepsine cevapver.
bu arada dur ben listeyi güncellleyim ordan bak tatlım .

chen sen nie susuyosun nasıl oldun daha iyi hissediyomusun kendini ..sıkma kendini hersey düzelicek bak sigarayıda azalt hıım yoksa kızarımklava: bak ben bılaktıııımalkisalkisalkis

ya bence ben pronayak oldum yani kendimde sürekli bi kusur arıyorum şundan çocuğum olmuyor bundan olmuyor diye sabırlı davranamıyorum eşim üstüme gelmiyor çok şükür ama evdekilerin sinirini ondan çıkartıyorum bazen tutamıyorum kendimi onu suçlu görüyorum beni kaynanamla eltimle altlı üstlü oturmaya mecbur bıraktığı için ve onlarla olan sorunumu eşimden çıkartıyorum buda aramızda tartışmaya sebep oluyor yoksa çocuk konusunda bana bi ısrarı yok aslında hatta o tam düzenimizi kurana kadar istemiyor bile azaltmaya çalışıyorum sigarayı dün 2tane içtim hiç içmemem lazım halbuki iltihabımın kuruması için evet sana kocamanalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…