Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

slm kızlar.Umarım umut listesinde olan yada bu siteden haberi olmayıpta hamile kalmak isteyen herkes en yakın zamanda kalır.Sadece biraz sabretcez Rabbim hepimiz için en hayırlısını bilir.selametle

merhaba herkesee BEN GELDİMMMMMMMMM hihoyyyt sengözlerimebaksanab
hos deldiiiin nasılsıııınnnn?
Hira hoşgeldin canım. nasılsın?
Beryal inş. canım Allah isteyen herkese nasip etsin...
Relax takma bence benimde çok arkadaşım var 29-30 yaşlarında sorun etmiyorlar.Allah istedikten sonra her şey olur inş.

iyilik megicim sen nasılsın özledim senide ben hemen yawf kızlar ben karnıma nohut yapıstırıcam nohutu kıskanıp gelcek melegim kandırdım seni dicem bida da salmıcam....

dün scuba ylada konustuk bunu işe yararmı sizce?kaydirigubbakcemile3sositososito

çevre baskısı çok zor birdurum ama onları duymamayı becebilmek lazım işte.

Kızlar bu arada hafta sonu sınavım vardı.Berbat geçti.Çok zor sorular geldi.ılk notum iyi olmasına rağmen finaldeki notum düşük geleceği için kalcam o derslerden.Bende hızlandırılmış kursa başlayacağım eylüldeki bütünleme sınavına kadar.Tek ders var başımın belası kurtaulamadım... ınş. veririm bu yıl o dersleride son sınıfa geçer kurtulurum şu okuldan...

DATLILARIM GIYMATLILARIM SİZİ ÇOK ÖZLEDİM BEN YAAA AMA GİREMİYORUM VALLA İŞİM ÇOOKK UNUTMAZSINIZ DEMİ BENİ mafoldumben

evet canım ya bu sorular olmasa cok daha kolay olacagı kesın ama kmsayle gorusmesun bıle kendı aılenle mecbur gorusuyosun onlar bıle bu ayda olmadı dıye strese sokuyalar destek olan moral veren cok az

Canım bende özledim seni ama nohut nerden çıktı ay ?Ne işe yarıyormuşki?

valla arada birinin mesajını kacırdım bulamıyorum kimse o kızmasın hepinize merhaba hepinize nasılsınız bu mesajı herkes üstüne alınsın aayyy üzüldüm şimdi ya.... arada tel calınca hem yazdım hem konustum ama kactıııııımafoldumben

hoşbulduk güzelim iyiyim sen nasılsın

DATLILARIM GIYMATLILARIM SİZİ ÇOK ÖZLEDİM BEN YAAA AMA GİREMİYORUM VALLA İŞİM ÇOOKK UNUTMAZSINIZ DEMİ BENİ mafoldumben

Yok yok olurmu öyle şey... Kemiklekmiş kadrodansın unutulurmusun hiç.Sen işini yap canım kolay gelsin biz şimdilik buralardayız....

ay bana son yılımı hatırlattın .okulu yarım donem uzatmıstım ve ne zor bıttı o donem aglamaktan bı hal olmustum bu okul bıtmıcek dıye ama herseyın sonu gelıyomus

unutmayız kolay gelsin sana burda kimse kimseyi unutmuyor...unutulmaz burda kimse...

Canım bende özledim seni ama nohut nerden çıktı ay ?Ne işe yarıyormuşki?

kız saflıgınmı tuttu karnıma nohut yapıstırıyımda diyorum bebegimde benim yerim orası derde gelirmi valla bu yine kocişin beni yıkama hikayesine dönecek susuyorum ben...:uhm::roflol:

hakketen her gecenın sabahı var arkadaslar bu donemdende mutlaka bıgun gecıcez ve bu sıkıntılara uzuntulererede gulumseyerek bakıcaz emınım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…