Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

olumlama yapmak denilen bir şey varmış iyi düşünecekmişiz iyi olacakmış herkes kendisi için ve birbiri için hep iyi düşünsün..... ya tutarsa...:lepi:

ay bana son yılımı hatırlattın .okulu yarım donem uzatmıstım ve ne zor bıttı o donem aglamaktan bı hal olmustum bu okul bıtmıcek dıye ama herseyın sonu gelıyomus

Kız bir kurtulamadım bir ders var başıma bela oldu.Bir sene fazladan okudum sırf o ders yüzünden ilk notum iyi geldi ama finaldeki sınav berbat geçti.Veremeyeceğim bu dersi kendi başıma anlaşılan.Bende kursa gidip afedersin eşek gibi çalışıp verip sona geçmek istiyorum artık.Bıktım valla ay.Son sınıfın derslerine hamile olarak çalışmayı diliyorum Allahtan...

olumlama yapmak denilen bir şey varmış iyi düşünecekmişiz iyi olacakmış herkes kendisi için ve birbiri için hep iyi düşünsün..... ya tutarsa...:lepi:

Ya canım o olumlama bende pek tutmuyor beceremiyorum sanırım.Olumlu düşünüp başladığı iş kötü çıkıyor.Kötü diye başladığım iş te iyi çıkıyor.Tutturamadım yani...Benim olumlamalarda bir terslik var anlaşılan...

chen sen nie susuyosun nasıl oldun daha iyi hissediyomusun kendini ..sıkma kendini hersey düzelicek bak sigarayıda azalt hıım yoksa kızarımklava: bak ben bılaktıııımalkisalkisalkis

beryal+, bircan+, chen, gelevera, hayat_34, hira64, hulya879, megryann, neslihan165+, nilaykisir, RELAX, rengarenk_+
yine selam kızlar
her ne kadar yarım yamalak katılsamda arada gelip bakmadan iş yapamıyorum canişlerim

merhaba herkesee BEN GELDİMMMMMMMMM hihoyyyt sengözlerimebaksanab

HOŞGELDİN NİLOŞUMM...NASILDIN GÜLÜM...a.s.

AYNI DERT BENDEDE VAR..İNŞ. VERİRİZ CNM.İNŞ...AMİN.. kaydirigubbakcemile5

DATLILARIM GIYMATLILARIM SİZİ ÇOK ÖZLEDİM BEN YAAA AMA GİREMİYORUM VALLA İŞİM ÇOOKK UNUTMAZSINIZ DEMİ BENİ mafoldumben

CEEEEEEEE kaydirigubbakcemile2 UNUTMAYIZ MERAK ETME...SEN UNUTULUACAK KADIN MISIN BEYA... kaydirigubbakcemile3

bütün kızlara selam a.s.

SLM CNM. HOŞGELDİN.. a.s.

hakketen her gecenın sabahı var arkadaslar bu donemdende mutlaka bıgun gecıcez ve bu sıkıntılara uzuntulererede gulumseyerek bakıcaz emınım

İNŞ. CNM İNŞALLAH....

YA TUTARSA İNŞALLAH TUTUCAK....:CüvCüv:

beryal, bircan, chen, handeozaslan, hayat_34, hira64, hulen, hulya879, megryann, neslihan165, nilaykisir, RELAX, rengarenk_, vildangel sizleri tanımak ve yazılanızı okumak çok güzel sevgiler hepinize

kızlar çok mutluyum ben bugun bebek kedilerim yürüyor artık sepetlerinden çıkıyorlar...
haziranın 4 ünde 1 aylık olucaklar heheh yirim yirim ben onları....:jeyyar:cokacimcoookzemuszemus

beryal+, bircan+, chen, gelevera, hayat_34, hira64, hulya879, megryann, neslihan165+, nilaykisir, RELAX, rengarenk_+
yine selam kızlar
her ne kadar yarım yamalak katılsamda arada gelip bakmadan iş yapamıyorum canişlerim

merhaba vildancım hoşgeldin nasılsın

sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey bacım kafa gitmiş benim.Bir umut kimin ağzından ne çıksa o ne bu ne diye meraklılık yapıyorum.
Bence nohuta gerek yok seninki çoktan seçmiştir yerini.İnş. bu ay seni hamileliğe terfi edeceğiz.Ne kadar kaldı test yapmana şimdi?

merhaba sende hoşgeldinn ben iyiyim işteyin yine çalışmaktayım kaydirigubbakcemile2 sen nasılsın

yine selam kızlar

slm fıstıkım kolay gelsin sana..kıyamam özlülüyonmu sen biziiii?

dinlen bence işlerin bittiyse.günün nekadar geçti
ay günüm gecmedi ki daha senağlama daha 13 gün var adetime iki gün erken yumurtladım bu ay 11 gün kalır normal tarihe gecmesi içinde bi 5-6 gün off ooofff....
dayanamıyorum ya....

beryal, bircan, chen, handeozaslan, hayat_34, hira64, hulen, hulya879, megryann, neslihan165, nilaykisir, RELAX, rengarenk_, vildangel sizleri tanımak ve yazılanızı okumak çok güzel sevgiler hepinize

bizde seni tanıdıgımıza sevindik ayy canım beenim....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…