Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

insallah düzen girer canım sogan suyunu duymuşsundur onu dene bi istersen oda adeti düzene girdiriyormuş:teselli:

Canım biliyorum içmiştim daha önce ama şimdi tekrar deneyeceğim.Gerçi kokusu kötü burnumu kapatarak bir dikişte içiyorum hemen arkasından su içiyorum nefesim kötü kokuyor çıkaracak gibi oluyorum öğüre öğüre...senağlama

gııııııııııııı senle adet günümüz aynı bende o gün oldum sonara sogan suyuna basladım yumurtlama günüm 30 ile 04 arasındakaydirigubbakcemile5

canım olursun inşallah sogan suyuna 3 gün sonra alışıyosun sende alısırsın benimde 13 günüm iki gün sonra bitiyo insallah işe yarar ben yumurta tembelliği için içtim

gııııııııııııı senle adet günümüz aynı bende o gün oldum sonara sogan suyuna basladım yumurtlama günüm 30 ile 04 arasındakaydirigubbakcemile5

canım adt tarihin ne ben gecen ay 16 nisan bu ay 17 mayıs heralde bidahakği adt tarihim 17sinde yada 18zınde olacak bi gun atıyo çünkü canım

Öyle yapayım artık başka çarem yok 2 ay olacak nerdeyse.Doğum kontrol hapı kullanıyordum daha önce düşükten sonra dengem bozuldu.Tekrar bebek düşündüğüm içinde hapa başlamak istemedim.Yoksa eminim hap düzene sokar adetimi.Bu seferde vücudumu tekrar haptan arındırmak için 2-3 ay beklemek zorunda kalırım.Aslında hapı aralık ayında bıraktım sonraki 2 ay ocak ve şubatta yani 5 gün geç oldum yani aslında tam düzene girmemişti.Arkasındanda mart ayında gebe kalıp nisanda da düşük yapınca allak bullak oldu vücut.Haptan arınamadan hamilelik,arkasından düşük derken bozuldu sistem anlaşılan.Hazirana kadar geldik öyle böyle derken.Bakalım bu soğan kürünü deneyeyim düzelir inş.Birde hayıt tohumu duydum ama gebelik düşünenler için sakıncası varmıdırki?

canım adt tarihin ne ben gecen ay 16 nisan bu ay 17 mayıs heralde bidahakği adt tarihim 17sinde yada 18zınde olacak bi gun atıyo çünkü canım

canım benim 15 nisan 17 mayıs herhalde önümüzdeki ayda 18 hazıranda olucam yaaa neyse ben cıkmak zorundayım görüsürüz

merhaba arkadaşlar ben yeniyim.sadece okuyorum mesajları ama sizlerle yazışmak isterim.çok hoş beğendim bu yazışmaları

her gün rütün iş iş iş hele çalışan bayanlar daha da zor kızlar:)

cnm bende burda hayıt tohumunu duyduuğm gibi eminömnünde ünlü bir aktara gittim..derdimi alattım ben -hiç adet olmuyorum 2 yıldır ilaçla oda 4-5 ay 1 ilaç kullanıyorum farlutel yada duphaston onlarda gelmiyo afedersin 2-3 damla anca öyle adet oluyorum..bitiyor..-

neyse aktara gittim derdimi anlattım bana düzene girmesi için civanperçemi+aynısafa+ısırganotunu karıştırdı..ayrıca hamile kalmak istiyor isen hayıt tohumunu verim dedi ver dedim...bu civanperçemi 15 -30 günde söker dedi ben 17 gündür kullanıyorum henüz bişi yok ama akıntım başladı...inş. Gerisi gelir ..ilk adetten sonrada hayıta başlayacağım onuda 3 ay kesin içmelisin dedi..yada hamile kalana kadar ama en az 3 ay dedi...bakalım inş. Ii gelir...

mrb neslihancım ben de geçtiğimiz yıl iki düşük yaptım şimdi çocuk olmuyor 9 aydır istiyoruz
amaaaaa

Şimdi bende ilk reglimden sonra hayıta başlayayım değilmi?İyi olur inş.

ya kızlar biraz mahreme giricek şimdi ben neden çocuğumun olmadığını hala anlamış değilim cuma günü doktora gidicem yaram iyileştimi iyileşmedimi diye bakalım 1haftadır ilişki yasak ama bizimki dumuyor sürtünüyor bunun zararı varmı bide kaşıntı başladı bu iyimi kötümü sanırım benim kanallar tıkalı çünkü eşim boşaldıktan sonra spermler geri bütün akıyor yatağa bacaklarını dik dediler 1saat ayaklarım havada yattım geri gece uyudum sabah kalktım spermler gene geri aktı bu herkesinmi başına gelen yoksa kanal tıkanmasımı bileiniz varmı:)

10 gün öncede genetik testi yaptırdım sonuca göre senin çocukların hep düşük olur dendi.çok üzüldüm ağladım sonra başka bir prefesöre gittim yok öyle şey dedi biraz rahatladım ama bu konuda bilgisi veya sıkıntısı olan varmı

Bencede cnm hayıt tohumunu kullanıp hamıle kalan bır Çok arkadaŞ varmıŞ...

ınŞ. ıı gelır gÜnde 2 veya 3 deme ve her seferınde taze demlenmelı bu Önemlı ımıŞı ve kesınlıkle demlemeyı 5 dk. Fazla yapılmaması gereklı bıran Önce ıÇılmesı gereklı ımıŞ bakterı taŞımaması ıÇın..banada aktar dedı...

GeleracıĞım...dr. Ne dıyor herhanı bır baŞka problem yok ıse sende bence doĞal yollara baŞvur...Çay veysa soĞan suyu veya ıncır kÜrÜ...bunlar ıı gelıyor...

ayyy kıyamam ben sana .
çabuk git eniştemize mamiş hazırla yoksa bizede kızar sonra. karımı lafa tutuyonus diye.
canım işin bitince gel ösledik walla nohutumlaopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

canım ben yaptım ama o ay yapmadığım şey kalmadı hangisi işe yaradı bilmiyom vereliniortak
slm şekerler gununuz aydın olsun nasılsınız beni soracak olursanız ben kendi adıma iyiyim
günaydın tatlım
hoşgeldin canım
merhaba arkadaşlar ben yeniyim.sadece okuyorum mesajları ama sizlerle yazışmak isterim.çok hoş beğendim bu yazışmaları

gel caniom yazışalım senlede
aramıza hoşgeldin vereliniortak

canım haile ikende kullanılıyor hayıt tohumu hayıt tohumun hiç bir yan etkisi yok tamamen mucüze bir bittki diyorlar sadece halilelik döneminde çok uzun süre içildiğinde sütleri erken getiriyormuş o yüzden çok uzun süre içilmiyor bütün hormonlarını dengeye sokuyor yaniadetininde düzenli gelmesini sağlıyor bence kullan

merhaba hoş geldin aramıza okuma yaz sende anlat kendini burda hepimiz kendimizden birşeyler katıyoruz sende anlat bize katıl daha çok seveceksin ozaman

canım adetin gelsin diye bekleme hayıt tohumuna hemen başla hatta ben hayıt tohumu civanperçemi ve ada çayını karıştırpıta içmiştim bir ara adetim çok güzel gelmişti ama şuan içmiyorum bende başlıyacam hayıt tohumuna bence iç yani

chencim ben yeniyim ama cevap vereyim o herkeste oluyor. benim bir arkadaşımda senin gibi düşünüp gitmiş bide doktora sormuş. doktor gülmüş hepsi sende mi kalacaktı demiş...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…